30 maja, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Waży mniej niż urządzenie mobilne i zajmuje tyle samo miejsca co kostka Rubika.

Nazywa się Ningmei Rubik’s Cube 2nd-Gen i jest już dostępny na YouPin, platformie crowdfundingowej Xiaomi w Chinach, gdzie kosztuje około 134 euro mniej więcej za zmianę.

To jest Ningmei Rubik’s Cube drugiej generacji Xiaomi, minikomputer w kształcie kostki Rubika.

Więcej interesujących produktów do wzmocnienia ogromnego i płodnego katalogu Xiaomi, który kilka dni temu uruchomił międzynarodową odpowiedź na Kindle Amazona, aby nadal zaspokajać potrzeby A plik Jeden z produktów elektronicznych, który praktycznie nie ma linii na rynkuani ten minikomputery dołączonych do ich laptopów.

Dlatego przedstawiamy wam teraz Kostka Rubika drugiej generacji Xiaomi Ningmei Ramię w ramię z naszymi kolegami GizmoChinyktóra w rzeczywistości nie jest grą przypominającą kostkę Rubika, ale raczej Kompletny komputer w formie kwadratowej i kompaktowej kostkiktóremu nie brakuje mocy do nieskończonej liczby użytecznych zastosowań.

Jego nazwa wyraźnie to zdradza i tak jest Okładka i jej projekt są inspirowane kostką RubikaI umieść wszystkie komponenty tylko w plastikowym pudełku 62 x 62 x 44 mm i 145 gramów wagiczyli w końcu wymiary zbliżone do tych z każdej gry tego typu.

To wszystko, co Xiaomi Ningmei Rubik’s Cube 2nd-Gen ma nam do zaoferowania

Nowa mały komputer pochodzenia Xiaomi Jest potężniejszy, niż można by się spodziewaćbo musi zaczynać się od elektronicznego serca Intel Celeron J4125 Z czterordzeniowym procesorem do 2,7 GHz, jest wykonany z litografia 14 nm To również integruje UHD Intel Graphics 600.

Dodatkowo druga generacja nowych mocowań Ningmei Rubik’s Cube Pamięć RAM DDR4 i dysk SSD M.2 o zmiennej pojemności w zależności od wybranej konfiguracji, dzięki czemu cieszy się szybkością odczytu i zapisu do 500MB/s dając mu możliwość Rozpocznij w zaledwie 10 sekund.

Xiaomi prezentuje na YouPin drugą generację „mini-PC” Ningmei Rubik’s Cube, niewielkich rozmiarów, ale z wystarczającą mocą, aby włączyć go w zaledwie 10 sekund i działać bez mrugnięcia okiem w wielu czynnościach, w tym w aplikacjach multimedialnych.

Galeria zdjęć

Jeśli chodzi o połączenie, dowiemy się Jeden port HDMIi in Dwa porty USB 3.0A otwór Rozszerzenie pamięci Micro SD i Gniazdo słuchawkowe Standardowe gniazdo 3,5 mm plus port Gigabit Ethernet i wiele protokołów bezprzewodowych.

READ  WhatsApp: więc możesz chronić swoje konto przed iPhone'em | wpp | iOS | Smartfon | nd | nnni | gra sportowa

Wyraźnie, Tak, będziemy mieć wifi i możliwości dwuzakresowe 2.4G/5G, Oprócz Bluetooth LEco pozwoli nam podłączyć praktycznie każdy rodzaj bezprzewodowych urządzeń peryferyjnych, w tym klawiatury, myszy czy głośniki, a także wiele innych podstaw.

dotyczące energii, Wyżywienie zgodne ze standardem Nowa nazwa faktury Port USB typu Cwięc nigdy nie będziesz mieć problemu ze zdobyciem kompatybilnego kabla ładującego.

Uważaj na mini PC sprzedawany przez Xiaomi: waży mniej niż telefon komórkowy i zajmuje tyle samo miejsca co kostka Rubika

Dobre ćwiczenie projektowe, wnętrze kostki Rubika drugiej generacji Xiaomi Ningmei.

Kostka Rubika Xiaomi Ningmei 2. generacji, dostępność i ceny

Widzisz, że tak jest naprawdę Mały komputer, ale nożownikPrzydatne dla określonych typów użytkowników i wielu zastosowań w inteligentnym domu, a przede wszystkim Będzie dostępny w dwóch wersjach 6 GB RAM i 128 GB pamięci lub 8 GB RAM i 256 GB pamięci.

Oba modele to Ningmei Rubik’s Cube 2nd-Gen Teraz można go kupić w Chinach z platformy Finansowanie społecznościowe YouPinceny od 989 juanów (Około 134 euro) naśladowca mały komputer podstawowa do 1199 juanów (163 euro mniej więcej), jeśli chcemy ten o najwyższej amplitudzie.

Czy powinniśmy przyjąć to jako już zmontowany zamiennik Raspberry Pi?