28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Ważny warunek, którego brakuje Alexis Vega w dostępie do Club America

Amerykańskie Orły Próbują pozostawić żałosne przedstawienie w Stadion Azteków Ze względu na UNAM بو PUMA Ćwierćfinały zaczynają się od duża impreza podrzędny Grita Meksyk Apertura 2021 MX League, z plotkami wskazującymi na możliwą wymianę z Futbol de Estufa Guadalajara Chivasw której uczestniczą Sebastian KordowaUriel Antona i Alexis Vega.

+ Wszystkie ruchy zmierzające do zamknięcia +

ostatni gracz w trzoda W pytaniu, to on pojawił się w ostatnich godzinach po tym, jak dziennikarz RÉCORD Raymundo González opublikował na swoim koncie społecznościowym ŚwiergotKtóre były interesujące dla grupy Azulcrema: Ameryka Chętny do negocjacji z chivas Wymieniać się: kordowa, ale dla Alexis Vega. Guadalajara stawia na Antoniusz”.

Jeśli chodzi o prawdopodobieństwo, że pojawi się między Klub Ameryka i Klub sportowy Guadalajara obrotowy Sebastian Kordowa już nie dla Auriel Antoniusz, ale Alexis VegaÁguilas Monumental opublikował artykuł, powołując się na odpowiednie źródło i dodając ankietę, aby wzbudzić opinię na temat wersji niespodzianki, do jednego z uprawnionych głosów: fanów.

Pytanie było jasne: „Chciałbyś zobaczyć? Alexis Vega z koszulą Amerykańskie Orły? „, a odpowiedź, chociaż szeroko rozpowszechniona (51 procent na rzecz nie), odzwierciedla fakt, że urodzony w Cuauhtemoc (CDMX) napastnik i gwiazda piłki nożnej w Deportivo TolucaNiezatwierdzony przez większość fanów Millonety.

Krótko mówiąc, brakuje mu jednego z najważniejszych warunków do zaprezentowania się jako zawodnik Orzeł. W tym samym sensie ten sam portal konsultował stanowisko osób dla innych zaangażowanych w plotki (Auriel Antoniusz) i otrzymały mniejsze wsparcie. W jego przypadku wskaźnik odrzuceń wyniósł 64 proc.

READ  Marcelo Leno wyjaśnia, dlaczego w Chivas nie ma już posiłków