22 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wazektomie zostaną przeprowadzone w Oddziale Medycyny Rodzinnej w Soledad – El Sol de San Luis

Wazektomie zostaną przeprowadzone w Oddziale Medycyny Rodzinnej w Soledad – El Sol de San Luis

W Państwowej Służbie Zdrowia SES wskazuje się, że w celu promowania prawa do zdrowia w rodzinach zadowolonych z liczby urodzonych córek i synów oraz zwiększenia udziału mężczyzn w odpowiedzialnym ojcostwie, pierwszy dzień wazektomii w roku odbędzie się od 13 do 17 marca.

Jest to usługa, która jest częścią działalności programu planowania rodziny i antykoncepcji, jest bezpieczną i trwałą metodą antykoncepcji i może być wykonywana przez każdego pełnoletniego mężczyznę, który o to poprosi, o ile otrzymał informacje lub poradę i ma zdecydował się na dobrowolne poddanie się zabiegowi.

Według rządu Republiki Meksyku w 2021 roku w kraju przeprowadzono ponad 40 000 wazektomii, o 10 000 więcej niż w 2019 roku, kiedy wykonano 30 000 operacji. W 2017 roku wskazano, że tylko 2% Meksykanów praktykuje tę interwencję.

Zapewniają go na stałe i za darmo. Z tej okazji zajęcia odbędą się w Oddziale Medycyny Rodzinnej w Soledad, w godzinach od 8:00 do 15:30.

Ta trwała metoda planowania rodziny, która zajmuje tylko kilka minut i nie wpływa na aktywność seksualną, jest prostym i szybkim zabiegiem chirurgicznym, a do domu można wrócić tego samego dnia.

READ  Który z nich kłamie?: Rozwiązanie zagadki logicznej i odkrycie winowajcy | Wirusowe wyzwanie | wirusowe | MX | nnda nnrt | Meksyk