23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Warszawa. Mecz pomiędzy Polską a Hiszpanią. Strefa kibica na arenie narodowej. Bilety, godziny otwarcia, zasady

Na arenie narodowej czekają już cztery duże ekrany. Mecz Polska-Hiszpania obejrzy 30 000 kibiców w ramach Euro 2020. Nawiasem mówiąc, możesz zostać zaszczepiony przeciwko COVID-19 bez rejestracji. Na łąkach znajduje się tymczasowy punkt szczepień, który będzie czynny przez cały weekend.

Mecz pomiędzy Polską a Hiszpanią rozpocznie się o godzinie 21:00 na stadionie La Cartouza w Sewilli. Sprawozdanie ze spotkania dostępne jest na stronie eurosport.pl. Tym razem starcie fortepianowo-cervoniczne będzie dostępne na scenie narodowej ze strefy kibica.

O Euro 2020. Wyniki, tabela i passa

– Stadion Narodowy wraca do swojej podstawowej działalności. Strefa kibica rusza w ten weekend. Potrafi wspierać reprezentację Polski na boisku. Na trybunie może zasiąść do 30 tysięcy kibiców – poinformował o tym w piątek Votsimiers Dola, prezes zarządu operatora PGE Narodov.

Zasady zdrowotne gry

Wyjaśnił, że ze względu na ograniczenia epidemiologiczne 50 proc. zarejestrowanej liczby uczestników takich imprez mogło wjechać do regionu. W normalnych warunkach na trybunie i tablicy może zasiąść około 68 000 osób. Tym razem co drugie miejsce będzie puste. – Wszędzie będą krzesła. Nie rozkładaj na tacy koców ani mat do spania. Miejsca są ponumerowane. Każdy, kto zechce wziąć udział w wydarzeniu, otrzyma bilet na stronę wydarzenia zoneakibica.com – Dola Instructions. Numer na bilecie pojawi się na bilecie.

Ponadto wentylatory powinny zakrywać usta i nos w sposób, który wchodzi w interakcję z podłożem. Po siedzeniu na podłodze lub stoisku maski nie są obowiązkowe. Uczestnicy proszeni są o zachowanie dystansu społecznego i umycie rąk.

Wstęp do strefy kibica jest bezpłatny. Bramy zostaną otwarte o 18:30. Plan techniczny został zaplanowany przed rozpoczęciem zawodów. Osiągnięcie wydajności STORO. Piotr Kubicha, Nowator i Skytech.

Programy poświęcone Mistrzostwom Europy w Piłce Nożnej można znaleźć w TVN24 i TVN24GO. W sobotę 19 czerwca, przed meczem Polska – Hiszpania, zapraszamy na specjalne wydarzenie w TVN24GO od 19.30 do 20.00 w TVN24.

READ  Farma wiatrowa Engi dostarczy energię elektryczną do nowej elektrowni Umigor w Polsce

Zaszczep się przed meczem

W ten weekend przed Stadionem Narodowym będzie również tymczasowe miejsce szczepień przeciwko COVID-19. – Szczepionkę można otrzymać bez uprzedniej wizyty i rejestracji – powiedziała w piątek na konferencji prasowej wiceminister zdrowia Anna Kolovska.

Widzowie mogą dostać dawkę Johnson & Johnson. Według dr. Artura Chaksińskiego, zastępcy dyrektora ds. medycznych w Federalnym Szpitalu Medycznym MSWiA, przygotowano 10 tys. dawek szczepionki. Ale w razie potrzeby w rezerwach punktowych na arenie narodowej jest więcej leków. „Postaramy się jak zwykle stanąć na wysokości zadania” – podkreślił.

Na czas trwania imprez weekendowych zostanie przerwana działalność punktu szczepień populacyjnych działającego na terenie areny narodowej.

Jak wyjaśnił Votsimiers Dola, pomysł otwarcia tymczasowego punktu szczepień nie jest tylko częścią fanów. Festiwal wózków z jedzeniem będzie trwał przez cały weekend w Parku Narodowym. W soboty i niedziele można spróbować potraw z całego świata. Jednak po finale Rajdu Polski 77 w Karowej zawodnicy przesuną się pod stadion narodowy, by świętować.