18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Wanda Nara wybaczyła Icardiemu! „Jesteś moim silnikiem, to cię boli”

Meksyk /

fenomenalna powieść Rzekoma zdrada Mauro Icardi Wygląda na to, że będzie miał „Szczęśliwe zakończenie” Dla gracza Paris Saint-Germain, który potwierdził to za pośrednictwem sieci społecznościowych Dostał przebaczenie od Wandy Nara, której poświęcił publikację żałującą jej „uszkodzenia” w wyniku flirtu z argentyńską aktorką. Eugenia Suarez.

Icardi ujawnił, że Wanda mu wybaczyła

tak dobrze Wanda powiedziała, że ​​się rozdzieli Dla argentyńskiego napastnika wersja sportowa stwierdza, że ​​istnieje pojednanie Ponieważ we wtorek wrzucił dwa bardzo bliskie zdjęcia swojej żony z rozszerzeniem Oddanie, które brzmi jak przeprosiny.

„Dziękuję Ci moja miłość za nieustające zaufanie do tej pięknej rodziny, Dziękuję, że jesteś motorem naszego życia. Kocham cię. Jak bolesne jest zranienie bliskich. „Uzdrawiasz tylko wtedy, gdy otrzymujesz przebaczenie dla tych, których skrzywdziłeś” – napisał Mauro.

Wanda nic nie powiedziała w sieciach

Chociaż Icardi był skruszony Z jego ukochanymi postami – w tym jednym z okazji Dnia Matki obchodzonego w Argentynie w ostatnią niedzielę – prawda jest taka Nara wydawała się „ignorować” Ciężka praca męża.

Od momentu przeprosin zawodnika Paris Saint-Germain – od kogo to zostało wspomniane, pomyślał Opuść klub za jego problemy małżeńskie, opublikował zdjęcie Po prostu z legendą o „damie” I trzy historie na Instagramie, ale w żadnym z nich nie wspomniał o rzekomym pojednaniu.

Co się stało między Wandą Nara i Mauro Icardi?

Zaledwie w ubiegłą sobotę jedna z najsłynniejszych par piłkarskich przeszła najcięższy kryzys, kiedy modelka i bizneswoman ogłosiła, że ​​w rezultacie rozstaje się z piłkarzem. Domniemana niewierność z aktorką Eugenią „Chiny” Suarez, którego Wykryto wiadomości i połączenia który trzymał go z Icardim.

Od tego czasu nieskończona liczba publikacji – nawet tych zaangażowanych – zalała media. wreszcie, Według wpisu Mauro wygląda na to, że on i Wanda Nara będą iść do przodu Próbować uleczyć rany miłości.

READ  Rozpoczął się koniec pewnej epoki dla reprezentacji Meksyku