25 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Walmart świętuje Dzień Wellness, oferując bezpłatne kontrole stanu zdrowia i szczepionki – Telemundo El Paso (48)

Walmart świętuje Dzień Wellness, oferując bezpłatne kontrole stanu zdrowia i szczepionki – Telemundo El Paso (48)

EL PASO, Teksas – Letnie wakacje, obozy i zjazdy są tuż za rogiem, a Walmart chce pomóc Ci zadbać o Twoje zdrowie, abyś mógł się nim cieszyć.

Dołącz do Walmartu podczas Dnia Wellness w sobotę 18 maja od 10:00 do 14:00, podczas którego klienci mogą uzyskać bezpłatne badania profilaktyczne pod kątem takich parametrów, jak poziom glukozy, cholesterolu, BMI i ciśnienie krwi, a także niedrogie szczepionki, takie jak Covid-19. 19. Półpasiec, tężec, odra i inne choroby w aptekach na terenie całego kraju.

Klienci znajdą również szeroką gamę produktów, od produktów łagodzących alergie po witaminy i nie tylko.

Walmart zachęca rodziny do przejęcia kontroli nad swoim zdrowiem, zapewniając im narzędzia i zasoby umożliwiające szukanie opieki, poprawę zdrowego stylu życia i utrzymywanie skutecznych nawyków.

Prawie 4600 aptek Walmart w całym kraju będzie gospodarzami wydarzeń z okazji Dnia Wellness Walmart w sobotę 18 maja w godzinach od 10:00 do 14:00 czasu lokalnego.

Wybrane sklepy będą oferować badania wzroku, prezenty i pokazy produktów zdrowotnych, aby ułatwić klientom dostęp do potrzebnych im specjalistycznych usług.

Wydarzenia Walmart Wellness Day obejmują następujące zasoby odnowy biologicznej prowadzone przez wykwalifikowanych specjalistów.

  • Bezpłatne badania stanu zdrowia obejmują pomiary poziomu glukozy, cholesterolu, ciśnienia krwi i wskaźnika masy ciała.
    i badania wzroku (wybrane placówki)
  • Niedrogie szczepionki obejmujące koronawirus, odrę, świnkę, zapalenie płuc, tężec, HPV, różyczkę (MMR), ospę wietrzną (ospa wietrzna/półpasiec), krztusiec (TDAP), wirusowe zapalenie wątroby typu A i B i inne
  • Zasoby wellness i możliwość rozmowy z farmaceutami.
READ  Uwięziony lekarz powiązany z Medellin Health Trust oskarżony o napaść seksualną na swoich pacjentów