9 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Walmart sabotuje Boże Narodzenie z kontrowersją dotyczącą rzeźbienia w krowie


Mały, średni, duży, ekstra… i wielkości „krowy”. Najwyraźniej Walmart w USA postanowił kupić swoje towary online, obstawiając nowy rozmiar, Fakt, który został zgłoszony lokalnym mediom przez kobietę z Florydy.

G’Nadine Grant, która chciała kupić „brzydką kurtkę” online, aby nadążyć za świętami, była wściekła, gdy dowiedziała się w swoim katalogu internetowym, że Jego wielkość nie jest oznaczona cyframi ani literami, ale słowem „krowa”.

NBC News 6 w Miami przeprowadził wywiad z ofiarą, która: Walmart zażądał wycofania tej kwalifikacji dla osób, które potrzebują ponad czterokrotnie większej objętości, co najwyraźniej miało miejsce.

Według stacji NBC 6, która pokazuje film pokazujący rozmiar „krowy” wśród opcji, które strona internetowa Walmart przewiduje dla konkretnego przedmiotu, kiedy poprosili firmę o wyjaśnienie, rzecznik napisał: „Oczywiście, że to nieprawda i dowiemy się, co się stało”.

Grant stwierdził, że była „bardzo zła” na Walmart, który został oznaczony jako „krowa”; Podkreślił również, że coś takiego nie powinno znajdować się na stronie sklepu, ponieważ może to prowadzić do niskiej samooceny u osób z nadwagą.

Jim

Wątki

Przeczytaj także

READ  Nauczycielka robi furorę, gdy tańczy przed swoimi uczniami | Wiadomości z Meksyku