30 czerwca, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Walmart ma kota uwięzionego i proszą markę, aby pokazała ratunek

  • Użytkownicy znajdują kota uwięzionego w lodówce Walmart i żądają dowodu jego ratunku.

  • Walmart pozostaje jedną z najważniejszych sieci handlowych na świecie z dużą obecnością w Meksyku.

  • Merca2.0 poprosił opinię marki o poznanie dwóch wersji faktów.

W sieciach społecznościowych uruchomiono alarmy, gdy znaleziono kota uwięzionego w oddziale Walmartu. Skargi nie ustawały i oczekuje się, że marka podzieli się odpowiedzią na wydarzenie.

Walmart to jedna z najważniejszych sieci sprzedaży produktów na świecie. W rzeczywistości, według danych z Statista, w 2021 r. firma wygenerowała globalną sprzedaż netto w wysokości ponad 555 miliardów USD.

W porównaniu z poprzednim rokiem podatkowym liczby te wzrosły o 6,8%. Ponadto firma działa ponad 11 000 sklepów na całym świecie, a liczba ta prawdopodobnie wzrośnie wraz z ekspansją firmy na rynki wschodzące. z tego powodu, Walmart Wciąż jest jedną z największych sieci handlowych w Meksyku oraz w innych krajach, w których się znajduje.

Znaleźli kota uwięzionego w lodówce Walmart i poprosili markę o dowód ratunku

Wczoraj zdjęcie kota uwięzionego w lodówkach Walmart Express Narvart Włączyły się alarmy. Zgodnie z tym, co pokazano, kociak został zgłoszony w ostatnią poniedziałkową noc, po tym, jak niektórzy użytkownicy zgłosili to odpowiednim władzom.

Pierwszy raport pochodził z konta osobistego, na którym wyjaśniono prawdę. „Cześć, ten kot od wczoraj jest w lodówce Walmart Express Narvarte i nic nie robi”Konto zawieszone.

Drugi raport został złożony przez: Inny użytkownik oznaczający tagiem rząd miasta Meksyk Rzeczywiście prorok. Oto, o czym wspomniał:

„Wczoraj wieczorem poinformowali mnie, że mój kot utknął w lodówkach Walmart Express Narvarte w CDMX i że nikt nie robił nic, aby jej pomóc. Proszę pomóż mi szybko się rozprzestrzenić.”

Jednak pomimo starań o apelowanie do innych mediów, nie otrzymał odpowiedzi. Chociaż należy zauważyć, że SM Walmart Express nie szukał informacji o sytuacji Wykonując następujące czynności:

„Cześć Eduardo, przepraszamy za doświadczenie, którym się z nami dzielisz. Przekaż nam swoje dane w wiadomości bezpośredniej, abyśmy mogli wkrótce się z tobą skontaktować. Zwracamy uwagę na twoje informacje.”

Na tym jednak historia się nie kończy. Po skomunikowaniu się z użytkownikiem, zgodnie z tym, co pokazał, firma nie szukała dalszych informacji.

„Walmart nie chciał kontynuować sprawy kota uwięzionego w lodówce w Walmart Express Narvarte… Kot może umrzeć, a jest jedzenie spożywane przez tysiące użytkowników, Profeco”.

Chociaż ostatecznie, zapytany o sytuację, użytkownik wskazał, że komunikuje się z nim. Firma nie udostępniła żadnych zdjęć kotów, więc nadal oczekuje się, że pojawią się dowody na ratunek:

„Cześć! Jakiś czas temu zadzwonili do mnie, ten kot jest bezpieczny. Chociaż nie udostępnili mi zdjęcia. Gdyby tak nie było, mieliby to na sumieniu”.

READ  Ten Farfetch dał tiktokerowi, aby wydał 5 milionów pesos na swojej stronie internetowej

Czytaj teraz:

Artysta koncepcyjny z Meksyku, który żyje marzeniami i dzieli się swoją codzienną rutyną

Odtworzyli intro The Office z The Minions i to był rezultat

Niezależny producent dzieli się doświadczeniem nagrywania krótkiego filmu

„Gdzie mam podpisać rezygnację?” ; Restauracja budzi kontrowersje agresywnym wakatem