27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Walki z traktowaniem imigrantów z Białorusi w Polsce

Michajłow to jedno z setek polskich miast Imigranci Ci, którzy wciąż są pozostawieni swojemu przeznaczeniu u wejścia do obszaru przygranicznego Unia Europejska (UE), od Białoruś.

Pomimo odmiennych poglądów na ulicach, grupa matek publicznie wyraziła swoje poparcie dla imigrantów przed komisariatem policji.

„Dlaczego ci uchodźcy? Czy im nie wystarczają? Czy szukają dobrobytu? Łukaszenko płaci 30 tys. dolarów za ich sprowadzenie, z jakiego konta? Teraz są sprowadzani do Polski, prawda?”Powiedział mężczyzna.

„Moim zdaniem jest to bardzo złożony temat dyskusji.Inny skomentował.

Polscy urzędnicy szacują, że tylko w październiku tego roku miało miejsce około 12 500 prób przekroczenia granicy z Białorusi, z czego prawie 50 w ciągu ostatnich 24 godzin.

Większość imigrantów to ludzie Afryka i Bliski Wschód.

ten polski rząd, która ogłosiła stan wyjątkowy w okolicy i wysłała tysiące żołnierzy, ponieważ prawo budowy muru jest wdrażane.

Ze swojej strony Unia Europejska (UE) potępia Białoruś za zachęcanie do migracji w odwecie za sankcje nałożone przez Brukselę.

READ  Jedenaście polskich odnowiło prawa do Serii A