23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Waga piórkowa zaskakuje swoich fanów nową fryzurą;  Tak to wygląda

Waga piórkowa zaskakuje swoich fanów nową fryzurą; Tak to wygląda

Peso Pluma, słynny meksykański piosenkarz Znany z takich piosenek jak Ella Baila SoloZaskoczyła swoich wyznawców radykalną zmianą w swoim wyglądzie.

Porzucenie słynnej „barweny”. Trend ten stał się popularny wśród dzieci i młodzieżyArtystka wybrała fryzurę Dość krótki z tyłuU góry zachowując otwarty styl.Być może zainteresuje Cię przeczytanie: Nie pozwolili Beso Plumie śpiewać w Chicago, oto dlaczego

„Mullet” w wadze piórkowej Osiągnął niezwykłą popularność w MeksykuWielu fanów próbuje naśladować jej fryzurę. Ale decyzja o zmianie stylu Wywołało to falę pochwał i komentarzy Oraz pozytywne reakcje jej obserwujących, którzy wyrazili radość z jej nowego wyglądu.

Co zaskakujące, waga piórkowa ujawniła to kilka tygodni temu Słynna „barena” była po prostu przypadkiem. Nie miał zamiaru ścinać włosów w ten sposób, ale gdy już przeszedł zmianę, Postanowiłem to zatrzymać. Ten wzór jest nieplanowany Stało się to nieoczekiwanym trendem Jest bardzo popularna w Meksyku.

Zmiana stylu wagi piórkowej rodzi pytania, czy ci, którzy naśladowali „ barwenę ”, też to zrobili Podążając śladami piosenkarki, odświeżą swój wygląd. Niezależnie od decyzji jej zwolenników, prawdą jest, że Biso Bluma, oprócz sukcesów muzycznych, pozostaje wzorem do naśladowania w zakresie stylu i mody.

Skąd wzięła się barwena?

Strzyżenie „cefalowe” sięga lat siedemdziesiątych. Choć szczyt popularności osiągnął w latach 80.

Ten styl jest charakterystyczny Ponieważ jest krótka z przodu i po bokachi długa z tyłu, stała się symbolem buntu i dziwacznej mody.

Była już wcześniej sławna Postacie rocka i popu, takie jak David Bowie i Billy Ray CyrusKto nosił go z dumą i uczynił z niego ikonę kultury.

Barena przekroczyła granice muzyki, która została przyjęta także w sporcie i w ogóle przez młodych ludzi, stając się kontrowersyjnym, ale zapadającym w pamięć utworem, który okresowo pojawia się we współczesnej modzie.

READ  Liczba psów, które potrafisz policzyć, zdradzi wiek Twojego mózgu - Test Osobowości | Meksyk