23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W Vigo aresztowano obywatela Gruzji oskarżonego o morderstwo w Polsce

W Vigo aresztowano obywatela Gruzji oskarżonego o morderstwo w Polsce

Wydział Zabójstw Policji Sądowej Gwardii Cywilnej zatrzymał w porcie Vigo obywatela Gruzji podejrzanego o zamordowanie w Polsce w 2020 roku kolejnej osoby.

Do aresztowania doszło w następstwie Europejskiego Nakazu Aresztowania i Wydania wydanego przez polskie organy sądowe – podała w oświadczeniu Beamerica.

Do wydarzeń doszło 28 listopada 2020 r. w miejscowości Rybi, gdzie obecnie zatrzymany mężczyzna rzekomo dźgnął innego mężczyznę oraz doznał obrażeń szyi, które doprowadziły do ​​jego śmierci.

Trzy lata później w nieznanym miejscu jest członkiem załogi kontenerowca, odkrytego w Gijón (Asturia) podczas poprzedniego postoju statku.

Po wykryciu jego obecności podjęto stałą kontrolę lokalizacji statku, pływającego pod banderą panamską i z załogą składającą się głównie z Rosji. Kapitan łodzi współpracował w identyfikacji mężczyzny, który ostatecznie został zatrzymany w porcie w Waco.

Stawił się poprzez wideokonferencję przed Sądem Centralnym nr 5 Sądu Krajowego pod zarzutem kontynuacji Europejskiego Nakazu Aresztowania i Wydania.

Wyślij swoje wiadomości na adres: [email protected]

Dołącz do naszego newslettera

Dziękujemy za zapisanie się do newslettera.
W ciągu kilku godzin otrzymasz na swój adres e-mail pierwszy newsletter.

Wystąpił problem z rejestracją.
Spróbuj ponownie za chwilę

Wprowadzony adres e-mail jest nieprawidłowy.
Proszę spróbuj ponownie

READ  Oczekuje się, że Polska będzie dziś pierwszym krajem, który podniesie stopy procentowe z 50 punktów procentowych do 2,25% w celu ograniczenia inflacji.