26 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W trakcie procesu Free Fire otrzymał dobre wieści

Według App Annie, Free Fire była najczęściej pobieraną mobilną grą wideo w zeszłym roku, a za nią uplasowały się Subway Surfers i Roblox.

W wiadomościach potwierdzających, że jest to jeden z najbardziej udanych tytułów na świecie, Po raz trzeci z rzędu Free Fire była najczęściej pobieraną grą roku. I tak, podczas gdy Garena walczy z Legalna walka z Crafton Ze względu na zapotrzebowanie na plagiat w PUBG jego gra nadal zajmowała czołowe miejsca w rankingach.

Wiadomość ta jest katalizatorem dla Gareny, która obecnie stoi przed sądem, którego wynik wciąż nie jest znany. Czy to Krafton la acusa de que Free Fire y Free Fire MAX Syn nieznanych pól bitewnych graczyPoproszenie ich o zaprzestanie marketingu gry za niepłacenie tantiem.

Free Fire była najczęściej pobieraną grą mobilną w 2021 r.

Witryna poświęcona wydajności mobilnej, App Annie, publikuje Dziesięć Przykazań Najczęściej pobierane gry na urządzenia mobilne w 2021 roku i prowadziły na liście Free Fire. Battle Royale Gareny, które w zeszłym roku zarobiło 1,2 miliarda dolarów, wyprzedziło na liście takich gigantów jak Roblox, Of Us czy Candy Crush.

Chociaż wciąż daleko do PUBG, który w 2021 r. wystawił rachunek w wysokości co najmniej 2900 milionów dolarów, ogromny wpływ Free Fire wyjaśnia intencje Kraftona, który chce uzyskać część zysków Gareny, biorąc pod uwagę, że zarówno Free Fire Like Free Fire MAX to nie oryginalne pomysły, ale kopie udanego PUBG.

Free Fire — najczęściej pobierana gra 2021 r.

Dziesięć najczęściej pobieranych gier mobilnych w 2021 r.

  1. wolny ogień
  2. Subway surferzy
  3. ROBLOX
  4. wyścig brydżowy
  5. Candy Crush Saga
  6. mobilny pubg
  7. król ludu
  8. wyzwanie włosów
  9. Pomiędzy nami!
  10. Dołącz do Clash 3D
PUBG - Wolny ogień

PUBG pozwał Free Fire za plagiat

Powyższe jest prawdopodobnie najbardziej niepokojącą wiadomością dla fanów Gareny i Free Fire. Krafton, projektant południowokoreańskiego studia Player Unknown’s Battlegrounds (PUBG), zagłębia się w Sprawiedliwość oskarżając Free Fire i Free Fire MAX o kradzież PUBG. Ogromne zarobki Gareny w Battle Royale, potwierdzone w rankingu najczęściej pobieranych gier tego roku, skłoniły Crafton do zwrócenia się do sądu i żądania tego, co uważa za ograniczenie praw autorskich.

komentarz

To może Cię zainteresować

READ  Możesz teraz ukryć swoje zdjęcie profilowe przed niechcianymi kontaktami