24 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W ten sposób rozegrasz rundę dzikich kart w NFL

Rozpocznie się pojedynek między Las Vegas Raiders a Cincinnati Bengals play-off Z NFL W następny weekend, kiedy wycieczka z dziką kartą (dzika karta).

Sobotni postsezon zaczyna się od dwóch meczów. ten Poszukiwacze, który zakończył się na piątym miejscu Konferencji Amerykańskiej, odwiedzi centralny Meksyk o godzinie 15:00. Cincinnati bengalski, Królowie Dywizji Północnej, którzy zajęli czwarte miejsce.

Z Las Vegas Rich Bisaccia, który zastąpił trenera Jona Grudena w październiku 2021 roku, będzie pierwszym tymczasowym w historii ligi, który poprowadzi swój zespół do play-offów.

Drugi pojedynek będzie w domu rachunki za bawole, po trzecie, ich zwycięstwo w Mistrzostwach Azji Wschodniej w Patrioci nowej Anglii, która była szósta, dokładnie 19:15.

W niedzielę odbędą się trzy mecze. ten Bukanie z Tampa Bay, mistrz NFL i NFC Southern Monarch, sklasyfikowany w Krajowej Konferencji, będzie gospodarzem Filadelfia OrłyNumer siedem o 12:00 w południe.

ten San Francisco 49ers6 miejsce w NFC; że dostali bilet w ostatnim meczu, pokonując Barany w dogrywce; O godz. 15:2 odwiedzą właścicieli ze Wschodu i Kowboje w Dallas, tercero, en el AT&T Stadium w Arlington w Teksasie.

i Kansas City ChiefsDrugie miejsce w Mistrzostwach Azji w Piłce Nożnej i Mistrzostwach Zachodu o 19:15 Pittsburgh Steelers, który zajął siódme miejsce w sezonie i zdobył miejsce po sezonie z przegraną Chargerem.

Poniedziałek o 19:15 Kardynałowie z Arizonyi piąty i ten Angelis Rams, Champions of the West, który zajął czwarte miejsce w NFC; Będzie to pierwszy mecz w historii NFL po sezonie, który zostanie rozegrany na początku tygodnia.

Najlepsze zespoły na każdej konferencji, Green Bay Packers, wracają do domu; A Tytani z Tennessee w AL odpoczywają w pierwszym tygodniu play-offów.

Sezon 2021 NFL był pierwszym, w którym wszystkie 32 drużyny rozegrały 17 meczów w ciągu 18 tygodni i pierwszym, w którym do sezonu pozasezonowego zakwalifikowało się 14 drużyn, siedem przez konferencję.

READ  Nowy wulkan? Tygrysy, rząd Holandii i mieszkańcy ogłoszą

Z informacjami z EFE