3 marca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W ten sposób możesz wygrać grę Mystery Block z filmu Super Mario Bros w Meksyku

W ten sposób możesz wygrać grę Mystery Block z filmu Super Mario Bros w Meksyku

Jeśli jesteś jednym z tych, którzy już nie mogą się doczekać filmu Super Mario Bros, Universal Pictures ma niesamowitą dynamikę, dzięki której możesz zabrać go do Mystery Block z fajnymi prezentami i wskazówkami na temat filmu z Chrisem Prattem i Anyą Taylor – zabawa

Już tylko 15 dni dzieli nas od obejrzenia Super Mario Bros. w kinach w Meksyku i Ameryce Łacińskiej, opowieści o tym, jak nasz ukochany Hydraulik (Chris Pratt), jego brat (Charlie Day) i Donkey Kong (Seth Rogen) podróżują do The Amazing World, aby walczyć ze złym Bowserem (Jack Black) i uratować księżniczkę Peach (Anya Taylor-Joy) i wszystkie istoty przed jego złymi planami. Przy okazji, Universal Pictures ma niespodziankę dla fanów w Meksyku.

będzie następny 5 kwietnia, kiedy znamy tę historię Jego przedsprzedaż jest już dostępna w większości kin Cinemex i Cinépolis, większość z opcją oglądania z dubbingiem w języku hiszpańskim, jednak z niektórymi agregatorami z opcją posiadania oryginalnych głosów, które prezentowały wszystkie wydarzenia od początku do końca które zostały ujawnione w Mario’s Last Day.

Meksykańscy fani, możecie być jednymi ze szczęśliwców, którzy wygrają tajemniczy blok Universal Pictures, dom kandyzowanego niedźwiedzia i inne filmy, z fajnymi prezentami nawiązującymi do filmu wyprodukowanego przez wytwórnię Despicable Me and The Minions. Jak? W ciągu trzech weekendów będziesz musiał Wizyta aktywacyjna Film Super Mario Bros Poradzisz sobie w trzech parkach Z Meksyku.

Bicentennial Park (18 i 19 marca), Alameda Park (25 i 26 marca) oraz Lincoln Park (1 i 2 kwietnia), gdzie trzeba będzie się wybrać Kreatywne obrazy przy każdej aktywacji, które w rzeczywistości będą fajkami, które można znaleźć we wszystkich światach Mario Bros na Nintendo. Ale zdjęcia muszą być kreatywne i całkowicie oryginalne, aby były dobrym konkursem.

Kiedy dostaną swoje trzy zdjęcia, muszą to zrobić Prześlij je do swojego kanału na Instagramie i oznacz @universalmx I poczekaj, aż będziesz jednym z wybranych. Pamiętaj, że aktywacje będą otwarte od 12:00 do 19:00 w każdej z wymienionych przez nas lokalizacji. Mam nadzieję, że jesteś jednym ze zwycięzców i możesz pokazać nam, co jest w każdym tajemniczym pudełku.

READ  Co Lucero powiedział o zalotach Michelle Curie i jego związku z Megars?