24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W Synach Lasu możliwe jest posiadanie wielu Kelwinów

Gracz znajduje sposób na sklonowanie Kelvina w grze Sons of the Forest.

Kelvin może się rozmnażać, tworząc armię w Dzieciach Lasu.

W horrorze Endnight Sons of the Forest gracze muszą stawić czoła serii zagrożeń, aby przetrwać w lesie. Jednym z najbardziej uderzających elementów tytułu jest Partner NPC dla bohateraKelwin. Jest to postać AI, która pomaga graczowi w realizacji celów i pokonywaniu wrogów stanowiących zagrożenie.

Najbardziej szokujące w tym wszystkim jest to, że Kelvin stał się tak popularny w społeczności graczy, że pewien fan Sons of the Forest postanowił spełnić swoje marzenie. Wiele Kelvinów obok niego. Aby to zrobić, stworzył klony i zaprogramował je, aby działały jako jego sojusznicy. To pozwoliło mu stworzyć coś w rodzaju Armia Kelvinsa Co teraz pomaga mu pokonać wyzwania i poprawić jego zdolność do przetrwania w dżungli.

Gracz, który klonuje Kelvina w Sons of the Forest

Nazwa użytkownika Reddita x9 Dzika kartaNa swoim profilu podzielił się tym, że udało mu się podwoić Kelvina w Synach Lasu z trenerem znanym jako WeMod, który pozwala wejść w tryb debugowania gry, aby robić takie rzeczy. W tym przypadku gracz zdecydował się stworzyć Liczne egzemplarze Narodowego Kongresu Ludowego Aby sprawdzić, jak działają, wydając im polecenia, co czyni go popularnym w sieciach społecznościowych.

Film pokazuje wiele Kelvinów, które go tworzą Armia sojuszników gracza Są gotowi pomóc ci przetrwać. W rzeczywistości próbował już z nimi wielu ciekawych rzeczy, takich jak oczyszczanie wrogich terenów czy niszczenie wszystkich wrogów, którzy próbują go zaatakować, a także Zbuduj domek na drzewie (co nie poszło dobrze). Mimo wszystko pozwala to graczowi skupić się na głównych misjach, nie martwiąc się o ciągłe zagrożenie ze strony potworów i bestii z dżungli.

Co więcej, jest to kolejna metoda generowania Więcej zabawnych momentów od KelvinaCóż, jest postacią, która ma całkiem niezły repertuar memów po tym, jak była częścią jednego z głupich błędów Dzieci Lasu. Bez wątpienia Sons of the Forest to jedna z najlepszych gier survivalowych na PC, a twórcy właśnie zaczęli dodawać odpowiednie aktualizacje, które w przyszłości doprowadzą ją do ostatecznej wersji.

READ  Alternatywy dla Apple Watch do rozważenia