25 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W słońcu Ninelle Conde w mikrobikini potwierdza, dlaczego jest jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie

Ninel Conde Jest jedną z najseksowniejszych meksykańskich artystek na scenie i jedną z najbardziej zapierających dech w piersiach w każdej ze swoich publicznych prezentacji. Posiadająca wyjątkowy talent i charyzmę, 46-letnia piosenkarka i aktorka nigdy nie przestaje poświęcać się zarówno na scenie, jak i poza nią. Ponadto jego ciało jest niewątpliwie jednym ze znaków wodnych, które dają mu uznanie w społeczeństwie.

Ninel Kundy pozuje. Źródło: Instagram @ninelconde

„zabójcza bomba” Udało mu się dodać ponad 5,5 miliona obserwujących na swoich portalach społecznościowych i codziennie dostarcza im treści o swoich występach, sesjach zdjęciowych i wyjazdach, które odbywa dla relaksu. Pod jej postami gromadzą się tysiące polubień i nie brakuje komentarzy podziwiających jej urodę i ciało, które udało jej się osiągnąć.

Ninel Kundy pozuje. Źródło: Instagram @ninelconde

Ninel Conde Zawsze jest na celowniku prasy i tym razem ujawnił życzenie, które zaskoczyło nie tylko jego zwolenników. Zmysłowa piosenkarka potwierdziła, że ​​chciałaby ponownie zostać mamą, choć nie zamierza poświęcać swojego ciała, by to osiągnąć. I wyraziła za pośrednictwem sieci społecznościowych: „Jeśli się odważy, prawdopodobnie skorzysta z matki zastępczej”, odnosząc się do metody wspomaganego rozrodu, która pozwoliłaby jej zostać matką po raz trzeci.

Post autorstwa Ninel Conde na Instagramie

„El Bombón Asesino” spędził weekend w Miami i to na własną rękę Instagram Udostępnił kilka zdjęć, które pokazują piękne krajobrazy, którymi był przytłoczony. „Co za niesamowity dzień” – napisał. Ninel Conde W swoim przesłaniu, że temperatura monitorów gwałtownie wzrosła.

Aktorka ujawniła swoją symboliczną sylwetkę, zakładając malutkie bikini i pokazując, dlaczego jest jedną z najpiękniejszych kobiet. Nie trzeba było długo czekać, aby jej obserwatorzy zareagowali i zostawili komentarze typu „Jaka jesteś piękna”, „Urocza”, „Naturalne piękno”, „Niesamowite”, „Bardzo piękna i seksowna”, „Masz niesamowite i urocze ciało” ”, między innymi. Komplementowałem jej osobowość.

Czytaj

Z balkonu Ninel Conde odważnie podkręca temperaturę w maleńkim neonowym bikini

Odważnym obrazem wśród kwiatów Ninel Conde wita miesiąc wiosny

READ  Juan Osorio opowiada o porwaniu, w którym był prawie maltretowany, oraz o stanie zdrowia Pablo Monteiro