27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W samochodzie Kyle’a Kleenexalisa znaleziono ponad 50 szczątków szkieletowych

(CNN) – Śledczy znaleźli 50 różnych szczątków szkieletowych, w tym część kości czaszki, podczas czwartkowych poszukiwań wśród szczątków samochodu. Kyle KlinkscalesWedług biura szeryfa hrabstwa Troup.

Ford Pinto z 1974 roku, który według władz należy do studenta college’u z Georgii, który zaginął 45 lat temu, został znaleziony we wtorek w strumieniu w hrabstwie Chambers w stanie Alabama.

„W środę rano agent specjalny Biura Śledczego stanu Georgia, z pomocą naszego Wydziału Śledczego Kryminalnego, rozpoczął dokładne przeszukanie odzyskanego we wtorek pojazdu Kyle’a Klinkalisa” – czytamy w oświadczeniu.

„Operacja zakończy się dzisiaj, a kilka rzeczy osobistych, które wydają się należeć do Kyle’a, zostało odzyskanych z pojazdu” – dodali w oświadczeniu.

W oświadczeniu stwierdzono, że szczątki szkieletu zostaną wysłane do Biura Badania Przestępczości w Gruzji w celu dalszej analizy.

walizka

Kyle Klinkalis zaginął od stycznia 1976 roku.

Kyle Klinscalis, student Uniwersytet Auburn, ostatni raz widziano w nocy 27 stycznia 1976 r., kiedy opuścił rodzinne miasto Lagrange w stanie Georgia, aby wrócić do kampusu swoim fordem Pinto z 1974 r., według Troup County, szeryfa Georgii Jamesa Woodruffa, na konferencji prasowej w środę, następnego dnia, żeby znaleźć samochód.

LaGrange znajduje się na północ od Columbus w zachodniej Gruzji, około 20 mil od granicy stanu Alabama.

Komendant Terry Wood z Chambers County w stanie Alabama powiedział we wtorek, że ktoś zadzwonił pod numer 911, aby zgłosić, że widział coś, co wyglądało na samochód w strumieniu wzdłuż autostrady hrabstwa 83, milę od autostrady hrabstwa 388.

Kiedy przybyły władze, zobaczyły częściowo zanurzony pojazd, który według Wooda był widoczny z dwupasmowej autostrady biegnącej nad strumieniem.

Syd Lockhart, szeryf hrabstwa Chambers, powiedział, że samochód został znaleziony około trzech mil od normalnej trasy Klinksales z powrotem do szkoły. Lockhart powiedziała, że ​​nie wiedziała, czy obszar został przeszukany, czy nie, kiedy Clinkscales początkowo zniknął.

READ  Epidemia Covid-19 w Chinach rozwija się szybko: urzędnicy ds. zdrowia

Amy Simonson, Gregory Lemos i David Williams przyczynili się do powstania tego raportu.