20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W reprezentacji Portugalii zadebiutował 56-letni Kazuyoshi Miura

W reprezentacji Portugalii zadebiutował 56-letni Kazuyoshi Miura

W szeregach Oliverense 56-letni Japończyk Miura zadebiutował w zwycięstwie nad Akademikiem de Visio.

Japonka Kazuyoshi Miura Tego popołudnia ze swoim nowym zespołem, The Oliverencez portugalskiej drugiej ligi, a wychodząc na boisko ustanowił nowy rekord, bo w wieku 56 lat został najstarszym piłkarzem grającym w Portugalia.

miura, Najstarszy wciąż aktywny zawodnik, z którym rozegrał swój pierwszy mecz Oliverenceszesnasty klub, który reprezentował w karierze sięgającej 1986 roku.

Z pokonaniem swojego zespołu Akademicki w Viseu (4-1) trener Fabio Pereira I postanowił dać pierwsze minuty „Królowi Kazuo” w turnieju, dzwoniąc do niego w 90. minucie.

Kiedy wskoczył na boisko, otrzymał od swoich fanów owację na stojąco i wpisał swoje nazwisko do książek historii sportu w Stanach Zjednoczonych Portugalia Grając z 56 lat, 1 miesiąc i 24 dni.

legendarny japoński gracz (Shizuoka1967) Oliverencepośrodku Portugaliaw styczniu, wypożyczony od Yokohama FC Język japoński.

Yokohama, jego zespół od 2005 roku, jest własnością Grupa Onoderaktóra pod koniec 2022 roku nabyła większość akcji SAD od Oliverence.

Reprezentacja Portugalii zajmuje obecnie ósme miejsce w portugalskiej drugiej lidze, chociaż jest punktem odniesienia w sporcie tego kraju, zwłaszcza w koszykówce i hokeju na lodzie, dyscyplinie zaliczanej do najlepszych na świecie.

READ  Wiadomość Uríasa do menedżera Dodgers, aby go wyciągnął po 5 meczach przeciwko Padres w play-off