24 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W Polsce zdarzają się rzadkie narodziny Stingraya

Wrocław /

Pracownicy polskiego zoo powiedzieli, że są „bardzo zadowoleni” ze znaleziska Cztery płaszczki dla dzieci Podczas rutynowej porannej inspekcji łowiska trzech z nich robiło, co było w ich mocy, aby ukryć się jak te płaskie ryby w kształcie dysku. Rzadko rodzą się w niewoli.

Personel zoo był zachwycony widokiem płaszczki, a następnie odkrył trzy kolejne kamuflaże między skałami.

„To wielka niespodzianka” – powiedział Jacob Cordas, dyrektor ds. rybołówstwa we wrocławskim zoo w południowej Polsce. „Byliśmy bardzo szczęśliwi, że otrzymaliśmy tę Mandę Ray”. Bardziej szczegółowe badania pozwoliły trójce odnaleźć tonącą ofiarę pod skałami, gdzie czuli się bezpiecznie, przykryci zlewem. „

Zarówno samce, jak i samice mają średnicę od 12 do 13 cali i mogą dorastać do 6 stóp.

Cordas powiedział, że pracownicy zoo są zainteresowani? Dokumentuj pierwsze lata ich życia, Informacje o schwytaniu mant w niewoli są skąpe. Jego naturalnym środowiskiem są wydmy i rafy koralowe.

„Są wybrańcami, lubią łowić ryby, nie lubią tego, co sugeruje literatura (lubią to). Unikają małży i nie interesują się szczególnie kalmarami i innymi bezkręgowcami” – powiedział Cordas.

KGE

READ  Były polski menedżer Zbigniew Boniek uważa, że ​​to łatwy zespół z Meksykiem i Argentyną