24 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W małym czarnym bikini Africa Zavala pokazuje swój zawałowy brzuch i żegna się z latem: ZDJĘCIA

W małym czarnym bikini Africa Zavala pokazuje swój zawałowy brzuch i żegna się z latem: ZDJĘCIA

Afryka Zavala jest na wakacjach Ciesz się cudami, które świat wciąż pozwala zobaczyć lato Zostało zaledwie kilka tygodni do drugiej części roku, gdy ciepła pogoda ustąpi na kilka miesięcy, nieoczekiwana sesja zdjęciowa na Instagramie zwróciła na siebie uwagę. A powód? Oprócz okazania miłości, jaka łączy ją z mężem Leonem Perazą i wychowania syna, aktorka W czarnym mini bikini pokazała glamour.

Rodzina żegna lato. (Zdjęcie: IG @afri_zavala)

Na zdjęciach: Africa Zavala eksponuje swoją figurę i narzuca modę w uroczym bikini

I tak jak się spodziewaliśmy, rzadko widywano ją za pośrednictwem jej oficjalnego konta, aby się upewnić Projektant mody I jedna z najsprawniejszych gwiazd w Meksyku, bo nikt nie zauważył, że to ona Zawał serca w jamie brzusznej Co jest zaznaczone w każdym centymetrze, plus mała talia okradająca wszystkie odblaski. Aby przestudiować jej udany styl, pojawiła się gwiazda serialu telewizyjnego z plaży z rodziną.

Jeśli chodzi o idealny wygląd plaży dla wszystkich współczesnych mam, przyciąga on wzrok Wybierz stonowany czarny kolor Że oprócz tego, że jest jednym z najmocniejszych elementów, wspaniale jest wyglądać elegancko, uroczo i majestatycznie, nie mówiąc już o pewności siebie, jaką dodaje to całemu obrazowi. Z drugiej strony, Afryka Zavala I utwierdziło się w przekonaniu, że trendów, których byliśmy świadkami w ostatnich tygodniach, nie należy obecnie lekceważyć na całym świecie Pożegnaj lato

A jak zdradził, trik na to, by wyglądać świetnie i zostać ukoronowaną fashionistką, polega na tym, aby postawić na rajstopy z niskim stanem Odkryj płaski brzuch Ale i brzuch wyrzeźbiony intensywnymi treningami. W ten sposób uzyskuje się nowoczesny i modny wizerunek. Warto zaznaczyć, że detale w postaci drobnych falbanek dodają strojom plażowym subtelnego kobiecego akcentu, pomagając uzyskać efekt długich nóg.

Tak spłonęła sieć. (Zdjęcie: IG @afri_zavala)

Wreszcie, nie można stracić z oczu faktu, że dla wszystkich współczesnych mam, które olśniewają w dwuczęściowych strojach kąpielowych, góra powinna zawsze mieć fason push-up, który podkreśla atuty i zapewnia młodszy i młodzieńczy wygląd. Zgodnie z oczekiwaniami, on bikini To sprawiło, że otrzymała setki komplementów od ponad dwóch milionów obserwujących, którzy nazywali ją „Barbie” ze względu na jej idealną figurę.

READ  Czy TikToker Trevorius nie żyje? To jest to, co wiemy

Afryka Zavala szczyci się rodzinnymi wakacjami, pożegnaniem lata

W ten weekend kończy się sezon wakacyjny, a wcześniej świat rozrywki będzie ze swojej strony korzystał z ostatnich dni odpoczynku i ostatnich tygodni lata. Afryka Zavala Podzielił się także innymi zdjęciami, na których widziano go z Leonem Perazą i jego synem Leoncito Na plaży buduj zamki z piasku, Oglądanie zachodu słońca i próbowanie pysznych dań.

Rodzina Áfricy Zavali jest podobno bardzo blisko. (Zdjęcie: IG @afri_zavala)