20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W malutkim brązowym bikini Vanessa Claudio przejmuje trendy na jesień 2023

W malutkim brązowym bikini Vanessa Claudio przejmuje trendy na jesień 2023

Choć lato jeszcze się nie skończyło, Wiele osobistości ze świata rozrywki rozpoczęło obstawianie trendów nadchodzącego sezonuDoprowadziło to do tendencji do noszenia czapek, pasków i spódnic w stylu uczennic, chociaż tak naprawdę istnieje inny ubiór, który już zaczął nosić wpływ jesieni, a są to stroje kąpielowe, zwłaszcza składające się z dwóch części.

W rzeczywistości bikini przestało być prezentowane w żywych kolorach, a teraz stawia na ciemne odcienie, stając się jednym z ulubionych Kawainnowacyjny odcień, który nie jest postrzegany jako nudna alternatywa, ale w rzeczywistości taki jest Idealny dla wszystkich odcieni skóry Pomoże Ci to wyróżnić się na plaży w nadchodzących miesiącach. Jak niedawno pokazała Vanessa Claudio Na swoim koncie na Instagramie.

Vanessa Claudio pochwaliła się sylwetką przy basenie / IG: @vanessaclaudio

Vanessa Claudio pojawia się w bikini

To było w tej sieci społecznościowej Gwiazda gospodarza „Al Extremo” Postanowił udostępnić film ze zdjęciami, które można zobaczyć wewnątrz basenu, w którym woda jest czysta Pozwala dokładniej zobaczyć szczegóły kostiumu kąpielowegoktóry jest dostępny w szerokiej gamie kolorów tańczących pomiędzy mahoniem a brązem.

To, oprócz tego, że jest… Idealny dla kobiet, które podczas wakacji chcą nadać swojemu wizerunkowi trzeźwy, ale zmysłowy charakterIdealny, jeśli chcesz nadać innowacyjny charakter tradycyjnym kolorom dominującym w strojach plażowych, ponieważ ten odcień niewątpliwie sprawi, że będziesz na bieżąco z trendami w modzie, czyniąc Cię prawdziwą królową mody.

Jeśli jesteś fanem trendów w modzie, jest to idealny sposób, aby dołączyć do IG tego sezonu: @vanessaclaudio

Idealne bikini na jesień 2023

Była królowa piękności wyróżnia się nie tylko byciem bastionem branży modowej, ale zawsze jest otwarta na próbowanie nowych projektów, nic więc dziwnego, że tym razem zdecydowała się na kreację… Satynowy komplet, w którym jesienią 2023 roku możesz zostać królową plaży.

Kolejna interesująca funkcja Malutkie bikini Vanessy Claudio To prawda Ma przepiękny brazylijski krój Dzięki temu majtki idealnie dopasowują się do sylwetki prezenterki, która pamiętana jest z udziału w takich programach jak „Venga la Alegría” czy „This is my style”.

READ  Książę George zachowuje się jak zarozumiały chłopak ze swoimi kolegami ze szkoły
To idealne bikini, którym możesz się pochwalić jesienią. / IG: @vanessaclaudio

Aby nadać mu więcej dotyku Estetyka Również za twój wygląd Zalecane jest dodanie sarongu z nadrukiem jesiennych liści Ewentualnie odcień brązu, który pomoże zharmonizować się z barwami, które będą królować do końca grudnia.

Tak Vanessa Claudio udowadnia, że ​​jest królową jesiennego stylu / IG: @vanessaclaudio

Czytaj:

Dulce Maria z RBD w maleńkim, szydełkowanym bikini podnosi temperaturę na plaży | zdjęcia

Kuzynka Sofii Vergary, Paulina Davila, ma na sobie najbardziej stylowe bikini sezonu | zdjęcia