5 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

w ciąży? Droga hostessa VLA zaskakuje, pokazując swój „brzuch” | Wideo

moi kierowcy”chodź radośćWielokrotnie była w trakcie kontrowersji i tym razem nadeszła jej kolej Silva Kryształ Kto zaskoczył swoich obserwujących na Instagramie, publikując film pokazujący jego „brzuch” Ciąża.

Poranna gospodyni świętowała to ślub W sierpniu zeszłego roku, po prawie dwóch latach zawieszenia i kilka dni temu, pojawiły się pogłoski o a Ciąża Z powodu niektórych zdjęć, na których fani twierdzili, że zauważyli brzuch.

Może Cię zainteresować: Kristal Silva Learn style z idealną zimową sukienką w zwierzęcy wzór

Biorąc to pod uwagę, Kristal Silva postanowiła zakończyć kontrowersję zabawnym wideo z TIK Tok Który udostępnił na portalach społecznościowych „Venga la Alegría”, gdzie można go zobaczyć, jak się dotyka brzuch Jak dziecko.

„Jak pięknie wygląda mój brzuch, nic nie jest czystsze niż wtedy, gdy jestem w ciąży posiłekTak powiedziała Kristal Silva w filmie Żartuję Zaprzeczam, że jest w ciąży.

Komentarze były natychmiastowe, a niektórzy zatrzymani podkreślali dobre poczucie humoru kierowcy, podczas gdy inni twierdzili, że czuli się rozpoznani, ponieważ to samo dzieje się z nimi.

Ślub Crystal Silvy

ten była królowa piękności Zaręczyłem się z nią w lutym 2019 r. Chłopak Louis Angell Musieli jednak zawiesić uroczystość z powodu covid-19 pandemia i środki ochrony zdrowia w tym zakresie.

Później Silva Kryształ Otrzymałem propozycję dołączenia ocalały z MeksykuMimo wyróżnienia jako sportowca, zaskoczyła go wiadomość o nagłym odejściu z reality show, ponieważ wraz z sukcesem show jego rezydencja zaczęła się wydłużać i miał pewne plany na wyciągnięcie ręki.

Może Cię zainteresować: Host VLA zatwierdza „Pedrito” Sola; Televisa wspomina rano: wideo

Wreszcie, w sierpniu tego roku połączyła swoje życie z Luisem Angelem po 13 latach zalotów pośród wystawnego przyjęcia w CuernavacaMorelosa.

We weselu uczestniczyli jego towarzysze.chodź radość”, chociaż ujawniła w wywiadzie z Carlą Diaz na swoim kanale YouTube, że nie zaprosiła Ismaela Chu „El Chino” i Horacio Villalobosa.

READ  Oto pierwszy film i zdjęcia z Matrix Resurrections

Czytaj:

Crystal Silva ujawnia swoją osobowość. Tak pokazała swoje stonowane nogi: Zdjęcia

Crystal Silva Dowiedz się więcej dzięki przejrzystej meksykańskiej stylizacji i sparaliżuj sieci

Kristal Silva sprawia, że ​​Capi Pérez jest niesamowicie niegrzeczny, a Edwin Caz kradnie pizzę fanowi: Najlepsze filmy TikTok