18 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

W Ameryce nie zwalnia się trenera-dozorcy na mecze przedsezonowe

W Ameryce nie zwalnia się trenera-dozorcy na mecze przedsezonowe

Do Ameryka Martwi się, że będzie mógł dalej pracować bez technika Otwarcie 2023 przyłączać Liga MXAle nie chce się spieszyć z wyborem i ostateczna decyzja może zostać przedłużona o kilka dni.

Według informacji z Javiera RojasaReporter TUDNW Orłach mówi się o wtorku 13 czerwca jako wstępnej dacie zatrudnienia nowego trenera, ale nie wykluczają, że trasa po Stanach Zjednoczonych jest tymczasowo przeznaczona.

Wśród innych nazwisk, które wyglądały jak kandydaci na platformę Águilas, było nazwisko Brazylijczyka Andrzej Jardinco podoba się radzie dyrektorów, ale ma kontrakt z Atlético de San Luis.

Mauro Linez rozmawiał z Ameryką

w ten piątek rano, Mauro Linez Występował w obiektach Coapa, ponieważ związał się kontraktem z klubem do 2026 roku po zakończeniu wypożyczenia z FC Juárez.

Mauro uzgodnił z Lyonem, że będzie jego wzmocnieniem na Aperturę 2023, ale zarząd Azulcremy planuje pozyskać wszystkich zawodników z fundacji, aby następny trener mógł ich zobaczyć i zdecydować, kto ich potrzebuje.

Ze względu na nieobecność trenera rada nadzorcza America zdecydowała o przedłużeniu kontraktu Luisa Fuentesa i jest bardzo bliska zrobienia tego samego z Jonathanem dos Santosem. Podczas gdy przyszłość Pedro Aquino jest nadal niepewna.

Pedro Aquino, najbardziej dotknięty niedoborem DT w Ameryce

READ  Czy De Gea jest zbyt wymagający? Hiszpan nie znalazł jeszcze klubu