23 kwietnia, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Volvo otworzy nowe centrum technologiczne w Polsce

Volvo otworzy nowe centrum technologiczne w Polsce

Nowe centrum technologiczne Volvo w Krakowie będzie kluczem do celu marki, jakim jest przejście na elektryczność do 2030 roku

Volvo Cars ogłosiło plany otwarcia Centrum Nowych Technologii w Krakowie, drugie co do wielkości miasto w Polsce. Według marki będzie to kluczowe centrum rozwoju oprogramowania, które odegra kluczową rolę w dążeniu firmy do stania się w pełni elektryczną marką do 2030 roku.

W tej nowej lokalizacji Badania i rozwój: technologia bezpieczeństwa, systemy wspomagania kierowcy i oprogramowanie do jazdy autonomicznej. Dyrektor generalny Volvo Cars, Jim Rowan, powiedział:

„Jesteśmy firmą opartą na technologii, która ma określony cel, więc nasza nowa generacja samochodów Volvo będzie czymś więcej niż transportem.

Będą to komputery na kółkach, aktualizowane bezprzewodowo o nowe oprogramowanie. Oznacza to, że zwiększenie naszego krakowskiego centrum technologicznego i wewnętrznych możliwości rozwoju oprogramowania będzie kluczem do naszego przyszłego sukcesu.

W Krakowie ma powstać nowe centrum technologiczne Będzie działać do końca tego rokuOczekuje się, że początkowo 120-osobowa siła robocza wzrośnie do 500-600 osób do połowy dekady.

To będzie nowe centrum technologiczne Powiązany z innymi ośrodkami markiObecnie obsługuje centra technologiczne w Sztokholmie i Lund w Szwecji oraz Bangalore w Indiach, a także główne centra inżynieryjne w Szanghaju w Chinach i Göteborgu w Szwecji.READ  American Film Festival of Poland otwiera swoje podwoje dla Kanadyjczyków podczas imprezy Progress dla Stanów Zjednoczonych i Kanady