2 grudnia, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

[VIRAL] Salt Bay poszukuje szefów kuchni do swojej nowej restauracji w Wielkiej Brytanii, ale wynagrodzenie jest kontrowersyjne | z boku

Popularna restauracja Salt Bae zatrudnia kucharzy, ale trudno uwierzyć w stawkę godzinową, ponieważ kwota ta jest taka sama, jak koszt tłuczonych ziemniaków w ich menu. Popularny Nusr-Et Steakhouse należy do tureckiego szefa kuchni Nusreta Gokci, którego filmy zyskały ponad 38 milionów obserwujących w mediach społecznościowych od czasu, gdy stały się popularne w 2017 roku. Czy je poznałeś?

potrzebować szef partii Aby dołączyć do sieci Nusrat w Wielkiej Brytanii, restauracja reklamowała tę pozycję na stronie internetowej I Oferuje wynagrodzenie w wysokości zaledwie 12 Funt za godzinę (około 16 USD za godzinę) plus napiwek to tyle samo, co kawałek tłuczonych ziemniaków lub talerz słodkiej kukurydzy w nowo otwartej ekskluzywnej restauracji w Londynie.

Co oferuje współpraca z Salt Bae?

Job Posting w Nusr-Et poszukuje „Doświadczonego” Chef de Partie (Chef de Station), zwykle odpowiedzialnego za określony obszar produkcyjny w restauracji, który dołączyłby do zespołu. W ogłoszeniu podano, że wybrany kandydat „Sprawdzi się z najlepszymi składnikami Z Wielkiej Brytanii i zagranicy w jednym z najsłynniejszych steków na świecie.”

Jednak szef kuchni Otrzymasz wynagrodzenie od 12,00 do 13,50 GBP za godzinę plus napiwki (16-18 USD za godzinę), pomimo wysokich cen menu w popularnym Salt Bae. Informacja o wakacie na anglojęzycznej stronie internetowej: „Niesamowita okazja dla doświadczonego Szefa Partii, aby dołączyć do zespołu Nusrata w nowym oddziale w Londynie!”

„Odegrasz ważną rolę w świetnym zespole i będziesz wspierać dyżurnego szefa kuchni. Zwycięstwo Londyn Oferuje bardzo konkurencyjne wynagrodzenie Doskonałe możliwości rozwoju kariery. Jeśli jesteś Chef de Partie i chcesz pracować w słynnej restauracji specjalizującej się w mięsie, wyślij swoje CV, chcemy usłyszeć od Ciebie! „Czyta ofertę pracy u słynnego tureckiego szefa kuchni Salt Bae.

Czy wynagrodzenie oferowane przez SALT BAE jest konkurencyjne?

Ważnym szczegółem, o którym należy pamiętać, jest to, że w okolicy Knightsbridge, gdzie znajduje się restauracja, średnia pensja Chef de Partie wynosi od 12 do 15 funtów za godzinę, co rocznie daje mu od 24 do 28 tysięcy funtów. zatrudnienie żywieniowiec Istnieją oferty do 32 000 funtów rocznie na tę samą pracę. Wiadomo jednak, że miejsca z takimi ofertami pracy nie mają tak wysokich cen, jak te w menu Salt Bae.

READ  Wybuch wulkanu na wyspie La Palma w Hiszpanii
To jest oferta pracy jako szef kuchni w Salt Bae’s London. (Zdjęcie: Caterer.com)

Kontrowersje wokół cen restauracji Salt Bae

38-letni Nusrat ma obecnie w swojej sieci 17 restauracji i ma legion sławnych czcicieli, w tym DJ Khaleda, Leonardo DiCaprio i David Beckham. W październiku otworzył swój oddział w Londynie, z e influencerzy Chętnie próbuję dań celebrytów online.

Niedawno milioner jadł obiad w nowej londyńskiej restauracji I że ceny jakie pobierają w obiekcie są „wygórowane”.

Nusrat Gökçe, znany również jako Salt Bae, zasłynął w mediach społecznościowych w 2017 roku ze swoich niezręcznych gestów podczas krojenia i solenia mięsa.  (Zdjęcie: AFP)
Nusrat Gökçe, znany również jako Salt Bae, zasłynął w mediach społecznościowych w 2017 roku ze swoich niezręcznych gestów podczas krojenia i solenia mięsa. (Zdjęcie: AFP)

Od czasu otwarcia nowego szefa kuchni Nusrata Gokce Nasr It Steak House W luksusowej dzielnicy Knightsbridge W stolicy Anglii we wrześniu ubiegłego roku niejedną restaurację zaskoczył wygórowany koszt obsługi stołowej, Co wyszło 6900 $Wielu klientów w sieciach pod koniec nocy wyraziło niezadowolenie z rachunków.

Według Chiraaga Suchaka, 33-letniego przedsiębiorcy, który pracuje w bankach inwestycyjnych i jest znany jako milioner, posiłek w restauracji nie jest tego wart. „Jak mężczyzna może usprawiedliwić płacenie 15 dolarów za drinka lub 870 dolarów za stek?”Komentował brytyjskie media O swoim doświadczeniu w nowym sklepie Salt Bae w Londynie.

Salt Bae Ceny w restauracjach

Ceny menu w restauracji Salt bae w Londynie.  (Zdjęcie: Nusr-Et Steakhouse Londyn)
Ceny menu w restauracji Salt bae w Londynie. (Zdjęcie: Nusr-Et Steakhouse Londyn)