23 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Vinicius Junior nie był w stanie wyprzedzić Edsona Alvareza i Brazylijczyk zaczął go klaskać;  Wirusowy gest (wideo) – Fox Sports

Vinicius Junior nie był w stanie wyprzedzić Edsona Alvareza i Brazylijczyk zaczął go klaskać; Wirusowy gest (wideo) – Fox Sports

On przyjazny między Meksyk I Brazylia Zostawił nam kilka zdjęć do zapamiętania, ale jedno się wyróżnia, bo na koniec spotkania, Winicjusz Junior nie mógł przejść Do Edsona AlvarezaWięc brazylijski Poszedł z Meksykaninem i przysługa dla niego Praca.

Dodatkowo raz w czasie gry Tylko ostatni Pocztówka To przejęło kontrolę portale społecznościowe to było Edson Alvarez zmienił koszulkę z Winicjuszktóry był bardzo poszukiwany przez innych graczy, ale zaakceptowany tylko przez West Ham.

Radzimy Ci: Johan Vazquez grał przeciwko Brazylii w pirackiej koszulce? Błąd projektowy, który się szeroko rozpowszechnił (zdjęcie)

Gest Winicjusza z Edsonem Alvarezem

pomimo Brazylia Zaczął grać z A „Drużyna B”Pod koniec meczu z ławek zeszło na przykład kilka gwiazd Indrik, Winicjusz Juniormiędzy innymi.

Do Minuta 89 „na imprezę”7’Przyłączać Real Madryt Próbował dryblować i grać Niebezpieczeństwo Przez centrum regionKonfrontacja Edsona Alvareza; Wyglądało, jakby miało go zjeść, a jednak Meksykański Zachowywał się na wysokości i nie został przepuszczony.

Po tym jak piłka opuści boisko Winicjusz Junior Podejdź bliżej Edsona Alvareza i on przysługa dla niego stanowisko W Obrona,uruchom A On się śmieje I daj to oddaćna później na wymianę Najfatalniejszy Do ostatni Gra, akcja, która była już komentowana.

Pomimo tej procedury Edsona Alvareza On był dokładnyOn ona Krytykowali Dużo na początku gry, bo w Bramka Do Andreasa Pereiry Czy to jest to? Maszyna I Johana Vasqueza z Jedzą 2 sztuczkidawać 0-1 Do Minuta 5.

Radzimy Ci: Fani narysowali rysunek Winicjusza i poprosili o szerokie udostępnienie go, aby mógł go zobaczyć; (7) Zablokuj go, jak wyglądał?

Edsona Alvareza to było Mundur pogoda w West Ham Podobnie jak ma to miejsce w wybierać MeksykańskiOczekuje się, że będzie to jeden z nich Liderzy Z zespołu Jaimego Lozanow tym Zmiana pokoleniowa.

READ  Nowe twarze Tri w 2021 roku