2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Víctor „Pocho” Guzmán zamknął szarość National Classic wyrzutem

ESPNCzytanie: dwie minuty.

Pomocnik poskarżył się sędziemu pod koniec meczu i natychmiast otrzymał czerwoną kartkę, po National Classic Grey.

Wiktora „Pocho” Guzmana zamknięte Klasyczny narodowyl.szary zamsz Ameryka Z wykluczeniem, gdy zagwizdał na koniec meczu w 12. dniu Clausury 2023.

Pomocnik był straszny przez 90 minut meczu z Águilasem i dopiero pod koniec meczu zwrócił się do sędziego Marco Antonio Ortiza, by wyrazić swoje zdanie.

Al-Safir nie wahał się przed otrzymaniem czerwonej kartki trochę W rezultacie piłkarz przegapi kolejny mecz ze stadem, czyli kolejną klasyczną grę GuadalajaraTeraz przed Atlasem.

Kapitan Chivas otrzymał czerwoną kartkę na koniec National Classic.Imago 7

Guadalajara Swoją drugą porażkę z rzędu zakończyli po przegranej z Puebla, a negatywna passa zaczęła słabnąć po ośmiu meczach bez przegranej, z których cztery to zwycięstwa.

Wiktor Guzman Strzelił pięć bramek w pierwszych 11 meczach w Clausura 2023, oprócz dwóch asyst.

Veljko Paunović przypomniał po porażce z Ameryka To po raz kolejny podnieciłoby fanów Guadalajary, ponieważ zapewnił, że przez cały czas dopingowali drużynę i nie obniżali ich na duchu, mimo że schodzili w przerwie 3-0.

„Znowu będziemy wzruszeni, obiecuję, że jeszcze raz wzruszymy kibiców, którzy pokazali nam, jacy są silni i wielcy i pokazali nam, że stać nas na wygrywanie ważnych meczów na boisku, a ponieśliśmy porażkę w pucharze” finał, dzisiaj przeciwko świetnemu bezpośredniemu rywalowi w klasyce, ale znowu będziemy silni i następnym razem wyciągniemy wnioski z tego, co nam dzisiaj dało to wspaniałe doświadczenie, bo to jest to Chivas„, wyraził.

„Musimy poprawić naszą markę w ataku, ale presja zawodzi nas po porażce i to, co trzeba zrobić, to starać się popełnić błąd taktyczny lub starać się oznaczyć przeciwnika. W tym miejscu musimy naprawdę ewoluować. „

READ  Dlaczego Tata Martino nie lubi Pocho Guzmána? Co DT wyjaśnił?