28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Vicente Fernández: Wszystkie dzieła dynastii Fernández | Meksyk | MX | celebrytka | nnda nnlt | Sława

W 81 roku życia meksykański piosenkarz Miał udaną karierę, która uczyniła go jednym z największych zwolenników muzyki ranchera. To było w latach pięćdziesiątych ubiegłego wieku, żeZadebiutowała jako piosenkarka i zdołała zgromadzić miliony fanów na całym świecie.

więcej informacji: Kim są dzieci spadkobierców Vicente Fernandeza?

12 grudnia zmarł Fernandez „Schorzenie wielonarządowe, w którym doszło do zapaści układu krwionośnego, sercowo-naczyniowego, nerkowego i płucnego”, Jak wspomniał lekarz Julio Ramos, w rozmowie z .

Mimo jego śmierci rozwijany przez niego biznes nadal działał. W kolejnych wierszach dowiesz się więcej o imperium stworzonym przez dynastię Fernandez. Jak wspomniano, cenione jest dziedzictwo artysty 25 milionów dolarów, choć specjaliści uważają to za niewiele w stosunku do całej pracy, którą wykonał w ciągu ponad siedemdziesięciu lat.

Vicente Fernandez urodził się 17 lutego 1940 r. w Huentetan (zdjęcie z AFP)

Praca Vicente Fernandez

Według pisarza Olga i biedronki, autor „Ostatni król, dynastia Fernandez”Imperium piosenkarza mogło zniknąć z powodu rodzinnych waśni trwających jeszcze przed jego śmiercią. Faktem jest, że Vicente był właścicielem wielu firm i nieruchomości, które są teraz częścią jego spadkobierców.

Posiadają 88 zarejestrowanych znaków towarowych

ten Meksykański Instytut Własności Przemysłowej Zauważyłem dziesiątki znaków towarowych zarejestrowanych w imieniu członków klanu Fernandez. Tłumacz „Ta zazdrość” posiada ich 26. Jego pierwszy patent został ustanowiony w dziedzinie ubrania i butyZałożona w 2003 roku w celu sprzedaży kapeluszy, torebek, materiałów drukowanych, rozrywki i zapachów.

Alejandro Fernández, najmłodszy w klanie, ma na swoim koncie 17 znaków towarowych, jedną z pozycji jest Metale szlachetne i rośliny. jego jedyna córka Alejandra Fernandez, zarejestrowana w 2011 r. Marka torebek i sukienek Nazywa się Elisa. Istnieje siedem rekordów projektanta związanych z modą; Podczas gdy jego starszy brat Vicente Fernandez Jr. Obejmuje osiem, skup się na edukacja tequili, między innymi.

Ze swojej strony wnuczka Shinti, Camila Fernandez, zarejestrował usługi rekreacyjne, sportowe i kulturalne; Wreszcie jego drugi wnuk, Alex Fernandez Jr., jest właścicielem marki usług rozrywkowych.

Mają 25 firm

Fernandez też ma przynajmniej 25 firm W kraju Azteków pod nazwą Grupa Fernández. W niektórych są partnerami, jak w przypadku dewelopera Santa Fe – Zapopangdzie uczestniczą ich dzieci. To samo dzieje się z Nieruchomości El Jilguero i Ferabar, będąc ostatnim z nich nagranym przez Aleksandra.

Innym obszarem, w który odważyli się członkowie rodziny, są finanse i technologia, chociaż jednym z najbardziej godnych uwagi jest: centrum prasowania kto jest właścicielem męża? Ameryka Jenart; Tak samo jak biznes Taksówka powietrzna „The Walker”gdzie wynajmują Samoloty Learjets 45.

w Jalisco Vicente Fernandez Gomez Arena, który powstał w 2005 roku jako centrum widowiskowe, w którym odbywają się wspaniałe koncerty. W przestrzeni, która może zgromadzić nawet 15 tysięcy osób, artyści lubią Katy Perry i Twenty One Pilots.

W 2015 roku Grupo Fernández i Universal Music Latin America Połączyli się, aby stworzyć firmę bookingową dla artystów, organizować imprezy i sprzedawać ich koncerty nieskończony. Wreszcie w 2016 roku Alejandro Fernández Jr opracował plik biznesowy pączek który musiał zostać zatrzymany z powodu kary pozbawienia wolności.

Gospodarstwo „Los Tres Potrelos”

Majątek rodzinny nazywa się „Trzy źrebięta”, odnosząc się do trzech synów tłumacza „Aca entre nos”. Ta farma została zbudowana w 1980 roku w Guadalajarze, w In 500 hektarów, aby fani mogli go odwiedzać za darmo.

Na obrzeżach budynku piosenkarka stworzyła strefę, w której zwiedzający mogą kupić pamiątki. W miejscu, które się nazywa „Największy sklep kowbojski w Meksyku”można znaleźć od Breloki na ubrania Dla tych, którzy lubią sztukę jazdy konnej. Podobnie jest mały bar, w którym jest sławny tequila i restauracja Serwuje typowe meksykańskie potrawy i muzykę na żywo.

Magazyn na farmie "Trzy źrebięta" Autor: Vicente Fernández (zdjęcie: El Universal)
Sklep na farmie „Los tres potrillos” w Vicente Fernández (zdjęcie: El Universal)

„Trzy źrebięta” mają Stadnina koni pełnej krwi to może kosztować między Od 40 do 90 tysięcy dolarów, miniaturowe konie. Miejsce jest również przestronne i luksusowe basen w kształcie gitary oraz sharu szmatka Gdzie wydarzenia są prezentowane przez cały rok.

W głównym domu można znaleźć Grupa figurek i wyimaginowanych obrazów Patriarcha. tak samo jak oni Garnitury Charo są wyceniane na około 350 000 pesos Wszyscy.

Co spowodowało śmierć Vicente Fernandeza?

ten Meksykański piosenkarz Vicente FernandezZmarł w wieku 82 lat po tym, jak doznał zdjęcia Zapalenie płuc Według informacji przekazanych przez jego rodzinę w mediach społecznościowych stan jego płuc się pogorszył. ten muzyk lub instrumentalista Regenerował się w swoim domu, ale musiał zostać sprowadzony do Szpital Balad 2000, Guadalajaragdzie zmarł.

„W ciągu ostatnich 12 godzin pan Vicente Fernandez wykazał pogorszenie stanu zdrowia. Zwiększyłeś stan zapalny dolnych dróg oddechowych i zwiększyłeś wsparcie oddechowe. Aby utrzymać komfort, konieczne było znieczulenie. Postępowanie wielodyscyplinarne jest kontynuowane. Jego stan jest dzisiaj krytyczny „. Ostatnie oświadczenie rodziny zostało opublikowane 9 grudnia o Zdrowie aktorki.

Charo z Huentitan Został zabrany do szpitala z powodu upadku na jego farmie 9 sierpnia, pozostawiając go Uraz rdzenia kręgowego na poziomie odcinka szyjnego kręgosłupaWedług jego krewnych, którzy byli oficjalnym głosem zdrowia SHINT. Przeszedł operację szyjki macicy, a później był monitorowany pod kątem problemów z oddychaniem. Mógł spędzić kilka dni w domu, aż sytuacja znów się pogorszyła i zmarł w otoczeniu dzieci i partnerki życiowej. Coquita Abarca.

Powiązane wideo

śpiew papugi
Loro śpiewa piosenkę Volver, Volver w reżyserii Vicente Fernándeza staje się pustym trendem na portalach społecznościowych
READ  Debiutująca Arámbula Odważna Arámbula? Razem z błogosławieństwem