3 października, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Vicente Fernandez: Kto zdobędzie Rancho Los Tres Potrelos? Wyjaśnij to od krewnych

Vicente FernandezJeden z najbardziej ukochanych piosenkarzy w Meksyku, zmarł w ostatnią niedzielę 12 grudnia po kilkudniowej hospitalizacji po ciężkim upadku w środku Farma Los Tres Potrelos.

Pomimo niewielkich ulepszeń, zdrowie „El Charro de Huentitan” Cierpiał na poważne komplikacje Po zachorowaniu na zapalenie płuc, chorobę, która spowodowała rozległe uszkodzenie jednego z jego płuc i ostatecznie zapadła się.

Rano w niedzielę 12, a Rodzina Fernández Podzielił się oświadczeniem wyjaśniającym śmierć Vicente Fernándeza, więc jego szczątki zostaną przewiezione do Farma Los Tres PotrelosTwoja luksusowa nieruchomość.

Piosenkarz stracił życie w ostatnią niedzielę. Zdjęcie: specjalne

Kto zatrzyma się w El Rancho de Los Tres Potrillos?

W najbliższy wtorek 14 grudnia. Gerardo Fernandez, syn Vicente Fernandez, Udzielił wywiadu Venga La Alegría Opowiedział w nim o szczegółach tego, co wydarzy się w rodzinie po śmierci ojca.

Jednym z pytań, które zaskoczyły wszystkich widzów, było to, gdy syn Vicente Fernandez mówił o przyszłości Rancho de los Tres Potrillos, słynnej posiadłości zamieszkałej przez całą rodzinę.

bez trzymania czegokolwiek, Gerardo Fernandez Potwierdził, że majątek należy do „ich” i pozostanie otwarty dla publiczności, tak jak lubił jego ojciec. Wyjaśnił nawet, że ludzie będą mogli odwiedzić grób jego ojca.

Jeśli chodzi o kolejną nagrodę, Gerardo Fernandez wyjaśnił, że nie był w to zaangażowany W nim nie wiadomo, czy będzie coś wyjątkowego w sztuce plastycznej, czy album pamiątkowy, o którym plotki pojawiły się w różnych sieciach społecznościowych.

Czytaj

Mahoney Vident: W ten sposób przewidział śmierć Vicente Fernandeza na kilka miesięcy

Vicente Fernandez wydał w szpitalu ponad 10 milionów pesos; Czy jego dziedzictwo się skończyło?

READ  Śnieżnym potworem jest Maria del Sol