19 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Vestas wchodzi w trzy nowe projekty farm wiatrowych w Polsce

Dzięki tym trzem nowym projektom Vestas będzie mieć do 2023 r. 3,8 gigawatów energii wiatrowej w Polsce.

Spółka Moc wiatru Westa Zapowiedziany udział w trzech nowych projektach w PolskaŁącznie 70 MW. Osiedle to nosi imię Zniny Damasławek, Pniewy i Mieścisko. A wszystkie znajdują się w prowincji Veilkopolsky w centralnej części Pav

Lody.

Obejmuje prezentację projektów Wiatraki Do operatora Energia Eurowind A / S, te nowe 70 MW są rozprowadzane na łącznie 140 MW w ośmiu projektach, w których technologia Vestas była również wymagana w ciągu ostatnich dwóch lat. W ten sposób Vestas osiągnie 3,8 GW na zamówieniach Turbina Energetyka wiatrowa w Polsce.

Oprócz dostaw i instalacji Vestas będzie obsługiwać wszystkie trzy projekty w ramach długoterminowych (20-letnich) umów serwisowych Active Output Management 5000 (AOM 5000); Zapewni to gwarancję efektywności energetycznej i infrastruktury pod względem jej efektywnego życia.

Instalacja i uruchamianie

Dla farmy wiatrowej Zniny Damasławek Vestas zainstaluje i zainstaluje 15 turbin V100-2,0 MW oraz dodatkowe 12 V100-2,0 MW w systemie operacyjnym 2,2 MW; Całkowita wielkość projektu to 56 MW. Projekt BNV o mocy 8 MW dostarczy dostawę Vestas i cztery turbiny V100-2,0 MW.

Ostatecznie projekt Mieścisko będzie miał moc 6 MW, gdzie zostaną zainstalowane tylko trzy turbiny V100-2,0 MW.

W tym sensie technologia zostanie dostarczona do końca 2022 roku, a start trzech omawianych projektów poczeka do kwartału 2023 roku.

AM Tambian LeeKrowaOstatnie wezwanie: aktualizacje zatwierdzania w celu powstrzymania zmian szczytowych

(Poszedłem 20 razy, 4 wizyty dzisiaj)

READ  Muttoff i Diop uwalniają Gran Canarię w Polsce