24 marca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Verstappen sprzeciwia się Checo Pérezowi ze „strachu” i ma dość Red Bulla

Max Verstappen wygrywa Grand Prix Bahrajnupierwszy w sezonie 2023, ale zasugerował „strach”, jaki odczuwa przed Sergio Perezem.

A to jest radio, które nosi Mad Max. Gianpiero Lambiasiktóry poprosił go o spowolnienie wyścigu; Jednak zignorował to.

„Cel to 1 minuta 37 sekund (okrążenie)” – zapytał inżynier Red Bulla, co spotkało się z dezaprobatą Holendra: „Nie mam nic przeciwko jeździe wolniej, Dopóki my dwaj (Chico i ja) zwolnimyodpowiedział.

W końcu Lambiase namawiał Verstappena, aby zdjął nogę z gazu i zwolnił wyścig: „W tej chwili nie ścigasz się, Max, więc cel to 1 minuta 37 sekund, proszę… Jesteś +. 7 w „kresce””.

Spotkał się jednak z milczeniem dwukrotnego mistrza Formuły 1: „Umrę od tego, więc proszę, bądźcie posłuszni!”

Verstappen podczas Grand Prix Bahrajnu

Max Verstappen był praktycznie liderem od początku do końca podczas GP Bahrajnu, który oddał prowadzenie Checo Pérezowi dopiero po swoim pierwszym pit stopie, ale odzyskał siły, gdy Meksykanin zrobił to samo.

Dominacja „Mad Maxa” była tak oczywista, że ​​złapał flagę w szachownicę z przewagą ponad 12 sekund nad swoim kolegą z drużyny Red Bull i ponad 38 sekund za trzecim miejscem, Fernando Alonso.

Holenderski kierowca był pierwszym zwycięzcą sezonu 2023 Formuły 1, co czyni go jednym z faworytów do powtórzenia tytułu.

READ  To jest play-in i play-off NBA