2 grudnia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Veliko Paunovic ma już sztab szkoleniowy

chivas Zapewnij personel trenerski, aby mu towarzyszył Veliko Ponovic W jego korytarzu ze stadem? Zamknięcie 2023.

Oświadczeniem Święte Stado powitało nowych członków: Nuno Miguel Gomez, Quinton Fortune i Claudio ArzinoTen pierwszy towarzyszył serbskiemu strategowi gdzie indziej, podczas gdy drugi ma doświadczenie w meksykańskim futbolu z Rayadosem i Pachucą.

Najbardziej podkreśliło to oświadczenie Flocka, ponieważ uważają, że włączenie Arzeno bardzo pomogłoby Vejko.

„W ciągu ostatnich kilku dni dużo mówiło się o „ignoracji” ligi przez Veliko Paunovica, ale jak myślisz? Arzino pracował w meksykańskim futbolu od 2017 do 2019 roku jako asystent Diego Alonso. Więc jest dla nas jasne, że zarówno Fernando Hierro, jak i Paunovic On myśli o wszystkim.

    Veliko Paunovic został wybrany przez Fernando Hierro

W oświadczeniu stwierdzono, że jego rolą w zespole roboczym serbskich strategów będzie koordynator defensywy, co oznacza, że ​​wszyscy zawodnicy pracują na etapach bez piłki, oprócz pracy nad wyjazdami z posiadaną piłką.

Jeśli chodzi o Quinton Fortune i Claudio Arzeno, podkreślają, że współpracowali z Paunovic, kiedy reżyserował Reading, więc teraz będą razem przeżywać nową przygodę.

Możesz być także zainteresowany: Vergara powołuje Paunovic DT Chivy: „Żelazo ma nasze zaufanie”

    Veliko Paunovic w dniu prezentacji

READ  Mikel Areola przedstawił Ballons d'Or w lidze Liga MX; Do zespołu dołączył Santiago Jimenez