18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Vanessa Guzmán chwali się zdjęciem na Instagramie bez kropli tłuszczu

W ostatnich latach aktorka wykonała wiele ćwiczeń. Zdjęcie: Getty Images/Archiwum

aktorka Vanessa GuzmanPo raz kolejny wpłynął na swoich zwolenników, udostępniając kilka zdjęć na swoim koncie Instagram gdzie Pokazała swoją niesamowitą sylwetkę bez tkanki tłuszczowej!

  • Vanessa Guzman ułożyła ujęcia, w których można docenić każdy mięsień jej postaci. Nogi i brzuch wyglądają bardziej niż wyglądają

Wraz z materiałem filmowym zamieścił podpis: „Pewnego dnia nic nie zostało!” Do tej pory post ma ponad 60 tysięcy „polubień”.

Wśród komentarzy wyróżniają się:

  • „Wyniki, system, który rozumie niewielu”
  • „Boskie światła” – skomentowała słynna Anna Martin
  • Maribel Guardia powiedziała: „Ogromny sukces”

Artystka brała udział w wielu zawodach kulturystycznych, gdzie zdobywała medale za wybitną pracę fizyczną. Tym razem kolejny rekordGdzie będzie próbował zdobyć więcej medali.

W zeszłym miesiącu, Vanessa Guzman została skrytykowana za swoje ciałoAle ona, przyzwyczajona do przesłuchań, zajęła się filozofią i postanowiła odpowiedzieć.

Jeden z wyznawców aktorki ujął to: „Cześć Dobra, jesteś taka piękna i piękna, ale za każdym razem, gdy ćwiczysz więcej, zmieniasz się w mężczyznę, nie idź tak ciężko, nie zmieniaj się”.

Po skomentowaniu powiedziałem:

„Może dlatego, kiedy mężczyźni widzą mnie wyglądającą jak owca, teraz wiem, że to dlatego, że chcieli ciała takiego jak moje… jasno wyraziłem swoje podejrzenia”.

31 lipca br VallartaBodyFitI Vanessa Guzman zdobyła trzy medale: Zawodniczka zajęła pierwsze miejsce w klasie C Open, zdobywając I miejsce w panowie Doszedł do trzeciego miejsca w debiutancie. Zachowaj dyscyplinę, aby zdobyć więcej medali.

READ  Kim Kardashian miała chwile bólu, gdy jej syn Saint zobaczył ogłoszenie w jej filmie