28 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Van Dijk ujawnił: Co Klopp powiedział piłkarzom Liverpoolu w pierwszej połowie meczu z Villarreal?

Nawet kapitan Van Dyck nie czuł się komfortowo. Kiedy w półfinale rewanżowa przerwa miała miejsce pomiędzy Villarreal i Liverpoolem, wynik był remisowy. czerwony Niczego nie stracili, to prawda, ale stracili przewagę i gdyby kontynuowali jak w pierwszej połowie, zostaliby bez Paryża.

Na szczęście dla ich sprawy nadeszła reakcja. Zgodnie z historią Virgil van DijkSłowa Jürgena Kloppa były ważne. Zasadniczo niemiecki trener kazał im grać po swojemu. Chociaż to prawda żółta łódź podwodna Rywalizując na bardzo wysokim poziomie, zespół Anfield zdradzał się na 45 minut. I to było coś, czego nie mogli dopuścić we wtyczce.


Przemówienie KLOPP przeciwko VILLARREAL

„Powiedział nam, żebyśmy grali w piłkę nożną, grali tak, jak Liverpool wie, jak grać i jak graliśmy w zasadzie przez cały sezon. Aby przejąć piłkę, wykonywać wiele ruchów piłką, ale także za linią obrony, ponieważ grają swoją ostatnią linię ataku. I z szybkością, jaką mieliśmy, musieliśmy to pomieszać. Ale musieliśmy też pokazać, jak bardzo chcieliśmy dostać się do finału i tak to się wszystko zaczęło. Dominowaliśmy w finale. w drugiej połowie i zagrał bardzo dobrze.”Dutch Wall, w rozmowie z BT Sport.

Analiza VVD: Musieliśmy jak najszybciej zapomnieć o pierwszej połowie. Bramka z szatni nam nie pomogła, bardzo im pomogła. Musieliśmy kopać głęboko, musieliśmy być bardzo dojrzali. I oczywiście w drugiej grze zagraliśmy naprawdę no cóż, z piłką, bez piłki.” „Odzyskaliśmy się bardzo szybko. Wiedzieliśmy, że będzie im trudno nadążyć za tempem i okrążeniami. Zasłużył na zwycięstwo w oparciu o to, co wydarzyło się w drugiej połowie. „


Bezkonkurencyjne dane. Virgil van Dijk grał 3 finały w ciągu czterech sezonów, w których grał w Liverpoolu bez problemów fizycznych. Jeden z najlepszych transferów w historii angielskiego klubu.


Czy wiedziałeś…? Virgil van Dijk był już mistrzem Premier League, Ligi Mistrzów, Klubowych Mistrzostw Świata, Pucharu Carabao i Superpucharu Europy z Liverpoolem. Chodzi o znacznie więcej.

READ  Jaguares de Chiapas wprowadza na rynek pamiątkową koszulkę, a fani eksplodują