18 maja, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Van Dam będzie grywalną postacią w Mortal Kombat 1

Van Dam będzie grywalną postacią w Mortal Kombat 1

Jean-Claude Van Damme To nie tylko ikona kina akcji. W latach 90. odegrał kluczową rolę w zainspirowaniu Eda Boona i Johna Tobiasa do kreatywności Mortal Kombat, słynnej serii gier walki. Później się tego nauczono Johnny’ego Cage’ajedna z jego grywalnych postaci, jest oparta na bohaterze krwawe połączenie (krwawe sporty).

Najwyraźniej Van Damme znał te informacje. W rzeczywistości był zawsze gotowy nie tylko do zagrania Johnny’ego Cage’a w filmie Akcja na żywo lub wydarzenie bezpośrednie Do Mortal Kombat, ale także „pożyczyć” swój wizerunek wojownika w grach wideo. Po prawie trzech dekadach wreszcie będzie mógł spełnić to marzenie.

w tym tygodniu, Ogłoszono gry Warner Bros Mortal Kombat 1, ponowne uruchomienie jego serii gier wideo. Tytuł pojawi się w miesiącu wrześniu tego roku, a jedną z jego najważniejszych kreacji jest udział aktora.

Jean-Claude Van Damme, jak mogłoby być inaczej, Pojawi się Johnny Cage Mortal Kombat 1. Oczywiście będzie dostępny jako plik dodatkowa strona Należy do przepustki sezonowej, Kombat Pack. Dlatego będziesz musiał otworzyć portfel – ponownie – aby się nim bawić.

Inne próby dot Mortal Kombat z Van Dammem

Obecność Van Damme’a Mortal Kombat 1 Już gwarantowane. Jednak musieli spędzić kilka prób. W lutym 2022 r. w rozmowie z Gra detektywistycznaEd Boon zwrócił na to uwagę Jego celem od samego początku było zrobienie pierwszego zdjęcia Van Damme’a Mortal Kombat (1992). Problem polega na tym, że jeśli chodzi o negocjacje z aktorami, żadna umowa nie jest gwarantowana.

„Zrobiliśmy demo i wysłaliśmy je do Jean-Claude’a Van Damme’a. Na taśmie, którą mu wysłaliśmy, zebraliśmy demo i różne schematy tego, co moglibyśmy zrobić, gdyby dostał kontrakt. Przedstawiciele Jean-Claude’a zadzwonili do naszego przedstawiciela ds. licencji i powiedział: „Przepraszam, ale on już podpisał umowę. Aby wydać grę z SEGA”. Co jest bardzo dziwne, ponieważ nigdy nie widzieliśmy tej gry. Wciąż czekam na wydanie tej gry po 25 latach. ”.

Później, w październiku 2022 roku, Boone ujawnia żebrowany To Próbowali zajść za skórę Johnny’ego Cage’a Van Damme’a Śmiertelna walka 9. Chociaż przekazali pomysł aktorowi, nie został on zrealizowany.

„Powinien [Van Damme] To byłby Johnny Cage. Zrobiliśmy zrzuty ekranu z Bloodsport i rozmawialiśmy o cyfrowej grafice oraz o tym, jak Van Damme będzie wyglądał w grze. W pewnym momencie to się stało. Ale potem zapytaliśmy go, może kilka razy wkrótce Śmiertelna walka 9, gdyby chciał być wyglądem gry. Z jakiegokolwiek powodu to się nie zmaterializowało”.

Na szczęście zmieni się to z Mortal Kombat 1. Negocjacje między Warnerem i Van Damme będą prawdopodobnie szybkie i łatwe, ponieważ w 2022 roku aktor wyraził zainteresowanie rolą Johnny’ego Cage’a w kontynuacji. Mortal KombatFilm wydany w 2021 roku. Czy twój występ w nowej grze wideo gwarantuje ci rolę w nadchodzącym filmie? zobaczymy…

Nowości technologiczne i naukowe w dwie minuty

Otrzymuj nasz biuletyn codziennie rano na swój e-mail. Przewodnik, dzięki któremu zrozumiesz klucze do tego, co jest naprawdę ważne w technologii, nauce i kulturze cyfrowej w dwie minuty.

leczy…

gotowy! Jesteś już zapisany

Wystąpił błąd, odśwież stronę i spróbuj ponownie

Również w hipertekście:

READ  10 nowych aplikacji na Androida, które wyszły z piekarnika