2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Użytkownik demonstruje, jaka jest ergonomia Adidasa

  • Zarówno Adidas, jak i Nike są bardzo poszukiwane przez amerykańskich konsumentów.

  • W 2022 roku Adidas będzie zatrudniał około 59 000 osób na całym świecie.

  • Nike jest liderem na rynku sportowym.

Pewna dziewczyna ujawniła, jakie było jej doświadczenie w pierwszym tygodniu pracy Adidasyjeden z Znaki towarowe Najpopularniejsze i najpopularniejsze sporty rynek buty.

Adidasy na rynku

Założona w 1949 roku, Adidasy Stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w świecie sportu, a z siedzibą w Herzogenaurach w Niemczech jest wiodącym producentem odzieży sportowej w Europie i ustępuje jedynie globalnie. Nike Adidas, który wciąż jest liderem w branży, wyróżnia się posiadaniem udziałów w niemieckim klubie piłkarskim Bayern Monachium. Należy zauważyć, że ta marka przerosła Nike Pod względem satysfakcji klienta.

Według raportów prywatnych firm, Nike Nadal zajmuje pierwsze miejsce na tym rynku globalnie, w zeszłym roku było znacznie wyższe niż inne marki, z wartością 29,1 mld USD, a na drugim miejscu uplasowała się słynna niemiecka firma Adidasy Kto też zapłacił duże pieniądze, sprzedając buty sportowe na całym świecie, zarabiając około 13 tysięcy i 100 milionów dolarów, podczas gdy reszta konkurencji na tym rynku jest daleko w tyle, ponieważ później spadła. Skechers, Puma, Asics, Converse, Under Armour.

W 2022 roku Adidas zatrudniał na całym świecie około 59 000 osób. Sprzedaż netto globalnej organizacji wyniosła w tym roku około 22,5 miliarda euro, co oznacza wzrost w porównaniu z latami 2020 i 2021, w których sprzedaż była mniejsza z powodu pandemii koronawirusa.

Użytkownik demonstruje, jaka jest ergonomia Adidasa

Środowisko pracy odgrywa ważną rolę w dobrym samopoczuciu i sukcesach pracowników. Dobra kultura firmy i pozytywne środowisko zwiększają produktywność, satysfakcję z pracy i zatrzymywanie talentów. W przypadku Adidasa, jednej z wiodących marek w branży sportowej, środowisko pracy wydaje się być renomowane, ponieważ użytkownik o imieniu Licett Morizaki Rubio podzielił się na swoim koncie TikTok, jak wyglądało jej doświadczenie zawodowe w pierwszym tygodniu pracy w firmie. Na filmie widać, że dziewczyna zdecydowała się pójść do pracy w tenisówkach Adidasa, a także była odpowiedzialna za podpisanie kilku umów o dołączenie do firmy.

READ  WhatsApp Plus | Pobierz APK | Najnowsza wersja | wrzesień 2022 | tryby ognia | Pobierz | WhatsApp Plus niebieski | WhatsApp Plus Czerwony | nd | nnni | gra sportowa

Dziewczyna, która początkowo otrzymała swój strój roboczy i oprowadziła po obiektach, skorzystała z okazji, aby wymienić powitalny kupon do sklepów na strój od stóp do głów. Dobiera również ubrania do uprawiania różnych sportów. Cały tydzień chodził na spotkania i spotykał się z „Marka CentrumJest to jeden ze sklepów outletowych Adidas w biurach.

Zwrócono również uwagę, że młoda kobieta zrobiła sobie sesję zdjęciową z koszulkami kampanii Peruwiańskiego Związku Piłki Nożnej, a nawet pokazała wynik sesji. Podobnie poszedł też na siłownię, ponieważ firma ma umowę, dzięki której pracownicy mogą w niej uczestniczyć.

Wielu internautów zareagowało zdumieniem, twierdząc, że oni też chcą mieć możliwość pracy Adidasy.

@pracownik Mogę ci tylko to powiedzieć #żyj marzeniami 😍💪🏼⭐️🌈🌪️✨ # Wewnątrz 3 paski #Nie ma rzeczy niemożliwych ♬ oryginalny dźwięk – Speed ​​​​Songs 🎶

Niektórzy z głównych konkurentów Adidasa to amerykański lewI oczywiście Under Armour Nike. Według Statista, Ameryka Północna i Chiny są obecnie częścią jej najważniejszych rynków, a te regiony łącznie odpowiadają za ponad 40 procent rocznej sprzedaży detalicznej firmy.

Czytaj teraz:

Karely Ruiz i Santa Fe Klan, to kosztowało ich wideo na OnlyFans

Wykres dnia: najbardziej dochodowe filmy z gier wideo

Angry Birds i Sonic w nowym spocie od Apple potwierdzają swoje zaangażowanie w gry wideo