19 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

użytkownicy wracają na Instagram;  Platforma nie działała przez godzinę

użytkownicy wracają na Instagram; Platforma nie działała przez godzinę

Za pośrednictwem innych sieci społecznościowych użytkownicy Meta Social Network, Instagram-Zgłosiłem błędy w aplikacji.

Downdetector odnotował wzrost liczby raportów o awariach dla każdej godziny dnia, co wskazuje na możliwy problem z platformą.

Od 16:11 (czasu meksykańskiego) detektor dna Otrzymała już ponad 6000 alertów dotyczących skarg dotyczących działania aplikacji.

Internauci za pośrednictwem Twittera ogłosili, że mają problemy z aktualizacją kanału, przeglądaniem powiadomień i pobieraniem historii publikowanych przez innych użytkowników.

Zaczyna się od

Przeczytaj także: Jak zweryfikować swoje konto na Instagramie: krok po kroku

Oprócz Instagrama Facebook, który również należy do konglomeratu technologicznego Marka Zuckerberga, zwiększył również liczbę swoich doniesień na platformie Downdetector.

Just después de las fallas reportadas por usuarios de Instagram, a partir de las 16:18 horas, se dispararon las notificaciones de problemas en Facebook, lo que indica que los inconvenientes en la red de Meta se han extendido, afectando a usuarios al rededor de wszyscy.

Po prawie godzinie awarii platformy Instagram uruchomił ją ponownie od 5:30 rano.

Użytkownicy siostrzanego portalu społecznościowego Facebooka z entuzjazmem dowiedzieli się na Twitterze i innych portalach, że problemy, które uniemożliwiały sprawną nawigację w interfejsie Instagrama, zostały rozwiązane.

Przeczytaj także: Jak zarabiać na Instagramie w 2023 roku

ml

READ  España planteó tratar al covid como una enfermedad endémica y abrió el debata entre los organizmos de salud