27 września, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Użytkownicy iPhone’a 14 Pro zgłaszali awarię aparatu podczas korzystania z Instagrama

  • Do 2021 roku Apple miał miliard użytkowników iPhone’a.

  • Na całym świecie jest 1,65 miliarda aktywnych iPhone’ów.

  • W 2021 roku firma zarobiła prawie 71,6 miliarda dolarów na sprzedaży iPhone’ów.

kiedy mówisz o inteligentny telefon, to naturalne, aby zadzwonić do iPhone’a, który jest najbardziej znany na świecie. W związku z tym po sprzedaży iPhone’a 14 Pro w sklepie pojawiły się nowe doniesienia, w których użytkownicy wskazują, że napotykają awarie podczas korzystania z aparatu w sieciach społecznościowych, takich jak Instagram.

Według liczb na rok 2021 Spółka, Apple ma miliard użytkowników iPhone’ów. Tak więc ta liczba jest podobna do zainstalowanej bazy, która różni się od liczby sprzedanych dotychczas iPhone’ów.

Od 2007 r. do końca 2018 r., kiedy Apple przestał informować o liczbie sprzedanych egzemplarzy, sprzedano 1,468 mln iPhone’ów. Obecna liczba to około 2 miliardy jednostek.

W tym sensie, wśród danych udostępnionych w raportach rocznych, marka założona przez Steve’a Jobsa podkreśla Amerykę jako największy rynek regionalny, ze sprzedażą netto na poziomie 51,5 miliarda dolarów w pierwszym kwartale roku podatkowego 2022.

Doświadczenie użytkownika z iPhonem 14 Pro

Dla wielu fanów Apple oczekiwanie na iPhone’a 14 już się skończyło, w tej chwili sprzęt jest już w oficjalnych sklepach Apple.

Z tego powodu wiele osób kupiło już swój sprzęt, dlatego użytkownicy zamieszczają swoje doświadczenia, choć nie wszystkie są pozytywne.

Niektóre filmy w sieciach społecznościowych, iPhone 14 Pro Max, które kupili, mają awarię aparatu podczas korzystania z aplikacji innych firm, takich jak TikTok lub Instagram.

Większość użytkowników, którzy zgłosili te awarie, wskazuje, że obraz wyświetlany na ekranie był zbyt chwiejny i można było zobaczyć filmy, w których urządzenie robiło jakiś hałas.

„Wygląda na to, że jest to problem z oprogramowaniem, ale wciąż jest przerażający. Oto film pokazujący, jak wygląda ruch kamery na TikTok. „ Użytkownik Chance Miller zauważył na swoim koncie na Twitterze.

Podobnie nie tylko użytkownicy TikTok na iPhonie 14 Pro Max zostali dotknięci awarią aparatu, ale także użytkownicy innych sieci społecznościowych, takich jak Instagram i Snapchat.

Ze swojej strony, inni użytkownicy Reddit zgłaszali, że aparaty smartfonów Apple stwarzają te trudności, ale wyjaśnili, że dzieje się tak tylko wtedy, gdy korzystają z wyżej wymienionych aplikacji społecznościowych.

„Zauważyłem, że mój aparat wibruje w niekontrolowany sposób, gdy otwieram Snapchata lub używam aparatu na Instagramie. Nie mam problemu z używaniem normalnej aplikacji” – powiedział jeden z użytkowników na tej stronie.

W branży technologicznej nie są to pierwsze skargi na awarie urządzeń czy portale społecznościowe, Gdzie są ci sami użytkownicy, którzy opowiadają o swoich doświadczeniach po awarii Facebooka, WhatsApp itp. jak w zeszłym miesiącu Zgłaszałem awarie platformy komunikatorów.

READ  Ultracienkie telefony bez granic, znacznie bliżej

W ten sposób sieci społecznościowe są preferowanym kanałem, w którym użytkownicy mogą komentować swoje dobre lub złe doświadczenia z kupowanymi produktami.

Czytaj teraz:

Badają kontrowersyjną promocję „iPhone na studia”