3 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Użyj sprytu i określ wartość każdego przedmiotu świątecznego w tym matematycznym wyzwaniu  Meksyk

Użyj sprytu i określ wartość każdego przedmiotu świątecznego w tym matematycznym wyzwaniu Meksyk

Nadszedł czas, aby pokazać swoje umiejętności, zwłaszcza zdolności intelektualne. I w tym Wyzwanie matematyczne Aby znaleźć rozwiązanie ostatniego równania, musisz uzyskać wartość każdego przedmiotu świątecznego pokazanego na wykresie. Aby udzielić prawidłowej odpowiedzi, trzeba być bardzo spostrzegawczym.

Skup się w pełni i wyeliminuj wszelkie rozpraszacze, gdyż wielu internautów ze względu na swoją nadmierną pewność siebie nie radzi sobie z tym wyzwaniem. Dokładnie przeanalizuj każde równanie i po kilku sekundach namysłu określ odpowiadającą mu wartość w tym interesującym zadaniu matematycznym.

Pokażę ci ilustrację wyzwania

Na wykresie można zobaczyć cztery równania. Trzy z nich wykazują rezultaty, natomiast ostatni jest w dużej mierze nieznany. Naszym zadaniem jest właśnie uzyskanie tego wyniku, ale najpierw musimy rozwiązać każde równanie, aby znaleźć wartość wszystkich elementów. Jesteś gotowy?

Wyzwanie sportowe | Przeanalizuj dobrze każde równanie, które sugerujemy, a wtedy będziesz w stanie określić końcowy wynik. | Zdjęcie: genial.guru

Tutaj znajdziesz rozwiązanie tego wyzwania sportowego

Przeanalizujmy pierwsze równanie:

Drzewo + drzewo + drzewo = 30. Oznacza to, że drzewo jest równe 10.

Rozwijamy drugie równanie:

Drzewo + Święty Mikołaj + Święty Mikołaj = 18. Podstawiamy: 10 + Święty Mikołaj + Święty Mikołaj = 18. Oznacza to, że Święty Mikołaj równa się 4.

Rozwiązujemy trzecie równanie:

Święty Mikołaj – gwiazda = 2. Zamieniamy: 4 – gwiazda = 2. Zatem gwiazda to 2.

Teraz implementujemy ostatnie równanie:

gwiazda x drzewo =? Podstawiamy: 2 x 10 = 20.

Jakie znaczenie ma uczestnictwo w wyzwaniach sportowych?

Udział w wyzwaniach matematycznych to nie tylko stymulująca aktywność intelektualna, ale także niesie ze sobą szereg istotnych korzyści dla rozwoju poznawczego i zdolności twórczego rozwiązywania problemów. Wyzwania te nie ograniczają się do stosowania formuł i algorytmów, ale także odżywiają umysł podstawowymi umiejętnościami, które wykraczają poza świat matematyki.

Odkryj kolejny poziom wyzwań wizualnych, jaki Ci oferujemy

Jeśli jesteś zainteresowany poznaniem swojej osobowości, pokażę Ci ten test