2 kwietnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Użyj całego swojego sprytu, aby znaleźć brakującą wartość w tym wirusowym wyzwaniu | Meksyk

Jednak wiele wyzwań jest codziennie udostępnianych w sieciach społecznościowych Ten, którego masz zamiar spotkać, pozostawi cię z więcej niż jednym bólem głowy z powodu jego trudności. W rzeczywistości jest to zagadka matematyczna innego poziomu, ale będziesz musiał ją rozwiązać w krótkim czasie 10 sekund. Prosimy więc o pełne skupienie. jesteś gotowy?

Przyjrzyj się uważnie obrazowi wirusowego wyzwania. Można zobaczyć gwiazdę z sześcioma wierzchołkami, z których każdy ma swój numer. Ale musisz znaleźć wartość, jaką zajmuje pytanie. Liczby 17, 22, 28, 10 i 13. Co powinniśmy zrobić? Cóż, znajdź sekwencję, która pomoże nam zlokalizować brakującą liczbę.

Aby zwiększyć trudność, będziesz miał tylko 10 sekund. Więc nie marnuj więcej czasu i skup się w pełni. A jeśli kiedykolwiek się poddasz, nie martw się, każda z poniższych linii da ci odpowiedź.

Zobacz tutaj zdjęcie wirusowego wyzwania

Należy uważnie się przyjrzeć i spróbować zlokalizować brakujący numer. | Zdjęcie: świeższe życie

Zobacz tutaj, aby zapoznać się z rozwiązaniem testu wirusowego

To bardzo proste. Wszystko, co musisz zrobić, to odjąć najwyższą liczbę od poprzedniej najniższej. To znaczy 13-10 = 3, 17-13 = 4, 22-17 = 5, 28-22 = 6. Jeśli widzisz, w wynikach jest sekwencja. Dlatego wartość niewiadomej powinna dać nam 7 po odjęciu przez 28, więc brakująca liczba to 35, ponieważ 35 – 28 = 7.

Po wykonaniu niezbędnych równań ustalamy, że brakująca liczba to 35. |  Zdjęcie: świeższe życie

Po wykonaniu niezbędnych równań ustalamy, że brakująca liczba to 35. | Zdjęcie: świeższe życie

Co sądzisz o tym wirusowym wyzwaniu? Czy miałeś problemy ze znalezieniem rozwiązania? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, gratulujemy Ci przekroczenia limitu lub rozważenia tego. A jeśli wręcz przeciwnie, Twoja odpowiedź brzmi „nie”, uspokój się, bo przy takim teście wśród wyzwań i wyzwań, które Ci się spodobają, znajdują się inne rodzaje wirusów. Zapraszamy do dalszego uczestnictwa, odwiedzając poniższy link: , i gotowy. na co czekasz?

READ  Koniec tradycji: Korea Południowa tworzy grupę doradczą ds. spożycia mięsa psów

Co to jest wyzwanie wirusowe i na czym polega?

Viral Challenge to ćwiczenie, które sprawdza twoje zdolności poznawcze do wykonania zadania. Należy zauważyć, że wszystkie czynności, które wykonujemy, wymagają użycia funkcji naszego mózgu, co implikuje miliony połączeń neuronowych rozmieszczonych w płatach mózgowych, aby odpowiednio współpracować z naszym środowiskiem i przetwarzać informacje różnymi kanałami.

Są teraz widoczne wszędzie, ponieważ są treściami, które pełnią funkcję zastąpienia nudy w naszym wolnym czasie. Najpierw wyjaśniają instrukcje. Większość z nich ma limit czasowy i ostatecznie znajdziesz rozwiązanie. Zwykle jest to kolejność, którą można znaleźć w różnych mediach.

Jak powstały wirusowe wyzwania?

Wyzwania wizualne są tworzone, aby bawić ludzi. Popularność w sieciach społecznościowych zyskały w związku z pandemią COVID-19, gdyż wielu użytkowników, chcąc uniknąć infekcji, pozostało w domu. To tutaj widzieli wirusowe łamigłówki jako alternatywę rozrywki. Dziś wyzwania te są wszędzie.

Kiedy wirusowe wyzwanie stało się popularne?

Wyzwania wirusowe nie są nowe i istnieją od dziesięcioleci, chociaż to Internet napędzał te wyzwania przez lata. Ten rodzaj przewodnika wizualnego zyskał dużą popularność w sieciach społecznościowych w wyniku pandemii Covid-19, kiedy wiele osób musiało znaleźć sposób na rozrywkę w domu. Od tego czasu stały się już nałogiem dla wielu osób.

W jakim celu służą wyzwania wirusowe?

Chociaż jest to dosłowne tłumaczenie angielskiego słowa wirusowe wyzwanieWyzwania wirusowe to nic innego jak zabawne treści, z których mogą korzystać zarówno dorośli, jak i dzieci, aby dobrze się bawić i ćwiczyć mózg.

Jakie są zalety wykonywania wirusowego wyzwania?

Wyzwanie wirusowe lub treść z bardzo złożonymi wyzwaniami umożliwia skupienie uwagi na różnych dźwiękach, przetwarzanie różnych bodźców, wykonywanie operacji arytmetycznych lub mentalne reprezentowanie obiektu.

Więcej puzzli znajdziesz tutaj