29 maja, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Uważaj! Produkty Skittles i Lifeguard są wycofywane ze względu na ryzyko metalowych strun w gumie

Marzec Wrigley Meksyk ogłoszony Odwołanie dla twoich produktów Skittles Guma / Guma ratująca życie / Guma ratująca życie w niebezpieczeństwie znalezienia metalowa nić Bardzo cienka guma do żucia lub luźna wewnątrz torebki.

Firma poinformowała w oświadczeniu, że do tej pory w Meksyku nie odnotowano żadnych wypadków.

Wyjaśnił, że produkty zostały wyprodukowane przez stronę trzecią i dystrybuowane przez firmę Mars Wrigley w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie i Meksyku.

„Produkty tego dobrowolnego wycofania w Meksyku obejmują wyłącznie żelki SKITTLES® i SALVAVIDAS® / LIFE SAVERS®. Z tyłu opakowania, tuż pod datą ważności, znajduje się 10-cyfrowy kod produkcyjny, pierwsze trzy cyfry tego kod wskazujący na dany produkt” – Meksyk wyjaśnił March Wrigley.

Firma wskazała, że W kontakcie ze sklepami w celu wycofania w/w produktów z punktów sprzedaży.

Jeśli chodzi o konsumentów, którzy kupili niektóre produkty „które uważają za produkty wymienione w powyższej tabeli, powinni skontaktować się z firmą pod numerem 8001224626 lub https://mex.mars.com/es-MX/contactanos I nie spożywaj produktu.

READ  Elon Musk toma dos medidas contra el adolescente que publica la situación de su avión en Twitter