2 grudnia, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Uważaj na Polskę, to cichy konkurent z dobrym procesem

Uważaj na Polskę, to cichy konkurent z dobrym procesem

MEXICO CITY, 2 czerwca (L-Universal).- Gonzalo Pineda, obecny trener MLS Atlanta United, przyznał, że droga meksykańskiej reprezentacji do 2022 roku w Katarze nie będzie łatwa.
Były zawodnik Poomas opowiadał o rywalach i prosił ich, aby uważali na dobrze zaserwowaną drużynę Polska.
„Oczywiście Argentyna jest najtrudniejszym konkurentem, jakiego wszyscy znamy, ale bądźcie ostrożni z Polską, Polska jest jednym z tych cichych, ale zawsze ma bardzo ciekawy proces” – powiedział Pineta w wywiadzie na stronie internetowej MLS. .
Pineda powiedział, że z trzech rywali Meksyku najprostszym wydaje się być Arabia Saudyjska ze względu na brak wiedzy o ich zespołach.
„A Arabia, cóż, to są drużyny, których nie znasz, prawda? Na przykład nie znam żadnych graczy z Arabii. Nie wiesz kim są utalentowani ludzie, nie wiesz, jak się znajdują, ty czasami dziwię się tej ignorancji – dodał.
Na koniec strateg Azteków wysłał wiadomość do piłkarzy reprezentacji Meksyku, prosząc ich o skorzystanie z meczów produkcyjnych i potraktowanie ich poważnie.
„Ważne jest, aby każdy mecz traktować poważnie, czasami musisz bardziej martwić się o swoją grę, zachowanie, sposób gry, model gry, sposób, w jaki zespół chce grać. Czasami jest to ważniejsze niż właściwe planowanie wszystkiego”. .

READ  Hołd dla polskiej meksykańskiej pisarki Eleny Boniadowskiej