2 czerwca, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Uwaga użytkownicy Banorte i Santander

Według opublikowanych przez Ciebie danych Krajowy Urząd ds. Chleba i Inwentaryzacji w tym Roczny przegląd włączenia finansowego Rok 2020 to w pewnym sensie układanka szczupły W odniesieniu do uzyskiwania produktów i usług finansowych, takich jak posiadanie Konta windykacyjne.

Na tych rachunkach, na których gromadzone są Twoje dochody i które pod pewnymi warunkami zapewniają zwrot z oszczędności, ich wzrost wyniósł 4,9%, podczas gdy kart debetowych 6,3%. Raport stwierdza również, że kobiety mniej oszczędzają na koncie, ale też mniej korzystają Karta kredytowa Jeśli chodzi o wydatki związane ze starością, uważają, że będzie to uzależnione od wsparcia rządowego.

poza tym Ekonomia i finanse przyłączać szczupły Bardziej niż mężczyźni dotknięci kryzysem wywołanym pandemią Covid-19. Wynika to z faktu, że sektory, w których kobiety pracują najwięcej, takie jak przygotowanie żywności, hotelarstwo i rozrywka, działają na 30% swoich możliwości.

Według danych z stopy partycypacji ekonomicznejWskaźnik uczestnictwa mężczyzn wyniósł 72,8%, podczas gdy kobiety zarejestrowały tylko 38,9% w sierpniu 2020 r.

Ekskluzywne usługi i produkty finansowe dla szczupły

Według PrzywództwoPrawidłowe uzyskiwanie i korzystanie z produktów i usług finansowych, a także promowanie edukacji finansowej mogą być ważnymi narzędziami zmniejszania różnic między płciami, a to tylko niektóre z produktów, które możesz zaoferować mamie.

  • Damska karta kredytowa Banorte

Wśród zalet tej karty, zdaniem Condusefa, są płatności przez okres 6 miesięcy bez odsetek za usługi medyczne, takie jak przychodnie, szpitale i laboratoria w całym kraju. Ma również ubezpieczenie medyczne i usługi bez dodatkowych kosztów, które obejmują poważne choroby kobiet (rak piersi i szyjki macicy), pokrycie kosztów porodu naturalnego oraz leczenie psychologiczne lub psychologiczne.

Według danych Condusef, CAT osiąga średnio 57,1% bez VAT, przy regularnych zakupach, z roczną pensją 930 pesos. Wśród wymagań dotyczących uzyskania tej karty są: mieć ukończone 18 lat i mniej niż 64 lata, mieć możliwy do zweryfikowania dochód w wysokości 12 000 pesos miesięcznie i mieć dobre wyniki w Biuro kredytoweMiędzy innymi dowód co najmniej rocznego stażu pracy w obecnej pracy.

  • Karta Santander Flex – Santander
READ  Światowe akcje spadają z powodu obaw przed rosyjską inwazją

Ten Karta Posiada takie zalety jak: gromadzenie punktów, odroczenie spłaty raty do 6 miesięcy bez odsetek, stała rata miesięczna w wysokości 7%. Posiada program „Chroń swój zakup”, który gwarantuje zwrot pieniędzy za kradzież lub nieodwracalne uszkodzenie w ciągu 45 dni od zakupu. Firma obsługuje średni CAT w wysokości 86,6% rocznie i prowizję w wysokości 500 pesos plus VAT. Aby go otrzymać, musisz być w wieku od 20 do 69 lat, sprawdzić, czy masz minimalny dochód w wysokości 2000 pesos miesięcznie i przedstawić dowód dwóch ostatnich dochodów lub zeznań podatkowych.

Dobrowolne składki dla twojego dobra Afore

paczki Dobrowolne składki na swój fundusz emerytalny

the Dobrowolne składki Daje lepsze zdrowie finansowe

  • Pomoże Ci zwiększyć oszczędności emerytalne.
  • Da ci to większe szanse na przyszłość.
  • Zapewni ci spokój na emeryturze.

Możesz również uwzględnić to jako opcję inwestowania Witryny bezpośrednie

Ten schemat daje możliwość inwestować W rządowe instrumenty finansowe a dostępne terminy to 28, 91, 182 i 364 dni; Możesz otworzyć konto inwestycyjne ze 100 pesos.

Z kolei w ramach Narodowego Planu Rozwoju na lata 2012-2018 ustalono, że edukacja finansowa kobiet musi zostać wzmocniona, aby mogły one zostać właściwie wkomponowane w system finansowy.

the Przywództwo Podkreślił, że meksykańskie kobiety i matki są w centrum stabilności finansowej domu, więc teraz do ciebie należy zaoferowanie im opcji, które pozwolą im poprawić swoją przyszłość.