29 listopada, 2021

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

„Usunąłem nawet Fox Sports”; García Aspe wolał zobaczyć TUDN dla Chivas

Meksyk /

Nawet ci, którzy pracują dla Fox Sports, nie mogą znieść widoku Chivasa! Wyobraź sobie, jak nudno Mecz pomiędzy Xolos i Guadalajara Od tej środy, że Alberto Garcia AspeCzłonek Komitetu Programowego Ostatnie słowo, przyznał podczas transmisji na żywo, że Odwrócił się do sygnału swojej firmy, aby zobaczyć pojedynek Tygrysa i Pachuca na TUDNGdzie przynajmniej były cele.

W swoim pierwszym wywiadzie podczas programu w prime-time trzykrotny zdobywca Pucharu Świata z tricolorem nie wstydził się tego powiedzieć Przestał oglądać Fox Sports, ponieważ „zasypiał” Jak zły jest program w Tijuanie?

„Mówię ci z szacunkiem i szczerością, Zwróciłem się do naszego nadajnika, żeby zobaczyć tygrysy, bo spałemTak nudne o Chivas i Xolos, dwóch drużynach, które niczego nie sugerują, ale nie przegrywają, lepiej było popatrzeć Tygrysica PachucaPowiedział były kapitan reprezentacji Meksyku.

Meksykański futbol jest w stagnacji: Garcia Aspe

ten Pół tygodnia to była prawdziwa „próba” Mówiąc o Garcii Aspe i pozostałych członkach Komitetu Fox, od tego czasu 8 z 16 drużyn nie strzeliło W historii czternastu tylko czterem z nich udało się strzelić co najmniej dwa gole w swoich meczach.

Meksykański futbol jest w stagnacjiBez spadku, bez wzrostu. Zanim imprezy zasugerują więcej, ten jedyny regularny turniej to Ameryka i nie jest przyjemnie patrzeć ani oglądać. Nie mówmy nawet Chivas, w końcu wszyscy są w stagnacji i Martwi mnie to, ponieważ zostało to przeniesione do selekcjiPowiedział, kto był graczem w Pumas, Necaxa i America.

W przypadku braku tylko trzech terminów zakończenia normalnego etapu, Tylko cztery efektywne zespoły powyżej 50% W łącznej punktacji dzięki 42 dostępnym punktom, Ameryka (31), Atlas (23), Tygrys (22) i Toluca (22) Tylko oni.