27 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

USA: Hydraulik, który znajdzie pieniądze w murach kościoła, otrzyma nagrodę w wysokości 20 tysięcy dolarów

Hydraulik znalazł koperty z dużymi sumami pieniędzy i czekami na ścianach kościoła Lakewood w Houston. (Zdjęcie: lakewoodchurch.com)

To było 10 listopada ubiegłego roku, kiedy Hydraulik znalazł w niektórych kopertach tysiące dolarów za ścianą podczas wykonywania pracy Iglesia Lakewood słynny ksiądz Joel Osteen, w Houston w Teksasie, organizacja For Good Deed zatrzymać przestępstwo Wiedziałem, że otrzymasz 20 tysięcy dolarów jako nagroda.

Justin, hydraulik, którego imię jest tylko zidentyfikowane, pracował na stronie, a konkretnie Usuń toaletę A kiedy zaczęło się walić Ściana kiedy znalazł Setki kopert z gotówkąCzeki i przekazy pieniężne.

„Nie upadli przede mną, ale spadł na ścianę. Tak, słyszałem hałas na ścianie” – powiedział Justin prezenterom Poranny Bullpen Dodał: „Otworzyłem Latarka Tam możesz zobaczyć wyciągi z konta, kilka banknotów dolarowych, po prostu losowe rzeczy”.

Policja nie podała dalszych szczegółów na temat tego odkrycia, ale szacuje, że może to być: około 500 kopert z pieniędzmi, podobnie, a Dochodzenie Aby sprawdzić, czy jest to to samo, co zgłoszone skradzione pieniądze z darowizny 2014.

Hydraulik powiedział, że odkrycie było prawdopodobnie najbardziej ekscytującą rzeczą, jaką widział w swoim życiu, jednak mężczyzna był rozczarowany odpowiedzią Joela Osteena, gdy uczestniczył w niedzielnej mszy odprawionej przez pastora i czekał, aż zostanie ujawniony, co się stało.  w tym samym tygodniu.  (Zdjęcie: EFE / Sebastiao Moreira)
Hydraulik powiedział, że odkrycie było prawdopodobnie najbardziej ekscytującą rzeczą, jaką widział w swoim życiu, jednak mężczyzna był rozczarowany odpowiedzią Joela Osteena, gdy uczestniczył w niedzielnej mszy odprawionej przez pastora i czekał, aż zostanie ujawniony, co się stało. w tym samym tygodniu. (Zdjęcie: EFE / Sebastiao Moreira)

W tym samym roku kościół Lakewood poinformował, że zostali okradzeni 600 tysięcy dolarów, w tym 200 000 USD w gotówce i Czeki na 400 000 $.

Ze swojej strony hydraulik potwierdził, że wynik jest prawdopodobny Najbardziej ekscytujący Co człowiek widział w swoim życiu zawiedziony Aby uzyskać odpowiedź Joela Osteena, wziął udział w niedzielnej mszy wielebnej i czekał na to, co wydarzyło się w tym samym tygodniu.

ale Austin nie mówił o odkryciu Nie wspominając o hydrauliku, który… zezłościć sięSpodziewałem się również, że usłyszę kilka słów od pastora.

READ  Haiti: Amerykanie, w tym kobiety i dzieci, zostali porwani z powodu „braku państwa”

w tym kontekście, złożony Powiedzieli, że on gorszący I bardzo mylące dla znalezionej skrzynki na pieniądze, ponieważ zniszczyć wszelką pomoc przywieziony przez kościół do wspólnoty.

Wielebny Joel Osteen nie wspomniał o znalezieniu hydraulika na jego niedzielnym nabożeństwie, nie mówiąc już o uznaniu jego pracy podczas ceremonii.  (Zdjęcie: Facebook/ Kościół Lakewood)
Wielebny Joel Osteen nie wspomniał o znalezieniu hydraulika na jego niedzielnym nabożeństwie, nie mówiąc już o uznaniu jego pracy podczas ceremonii. (Zdjęcie: Facebook/ Kościół Lakewood)

Kościół Lakewood został założony przez teleewangelista john austin Wraz z drugą żoną Dodi w 1959 roku jest jedną z najbardziej wpływowy w Stanach Zjednoczonych.

twój najmłodszy syn, Joel Osteen objął urząd po śmierci ojca Pod jego nadzorem liczba wiernych podwoiła się o około 500 procent Z tygodniową frekwencją 30 000 osób.

Ten kościół ma Cztery serwisy w języku angielskim i dwie w języku hiszpańskim Jest nadawany w Trinity Broadcasting Network i Daystar, a nawet pojawia się w sieciach świeckich, takich jak Fox Network i ABC Family.

Był w Nashville w Stanach Zjednoczonych, kiedy był w środku Festiwal religijny, mężczyzna z pistoletem wstał i podszedł do środek pokojuObecni natychmiast przykucnęli na ziemi, podczas gdy uzbrojony mężczyzna poprosił ich, aby wstali.

W tym momencie próbował jeden z pasterzy uspokoić ludziAle kiedy domniemany napastnik zbliżył się do ludzi, inny minister wyszedł z tyłu i… Rewolwerowiec zaatakował od tyłuKilkoma ruchami udało mi się go powalić.

Według urzędników Baganda nie jest członkiem kościoła, ale przed incydentem brała udział w niektórych ceremoniach.  (Zdjęcie: zrzut ekranu)
Według urzędników Baganda nie jest członkiem kościoła, ale przed incydentem brała udział w niektórych ceremoniach. (Zdjęcie: zrzut ekranu)

W tym momencie więcej mężczyzn pomogło przenieść go na ziemię i unieruchomić go podczas policjant Część uczestników wycofała się z miejsca spotkania Kościół.

Policja zidentyfikowała 26-latka z imienia i nazwiska Pragnienie BagandyPotwierdzili, że kiedy był aresztowany, Mężczyzna twierdził, że jest JezusemI że kościoły i szkoły są „ciche”.

Według urzędników Baganda nie jest członkiem Kościoła, Ale uczestniczył w niektórych uroczystościach przed wypadkiem. W tej chwili mężczyzna stoi 57 liczy za kwalifikowaną napaść.

READ  „Ktoś powinien był coś zrobić”: Kobieta zgwałcona w amerykańskim pociągu na oczach pasażerów

Nikt z obecnych nie został rannyAle z pewnością jest to dzień, którego członkowie tego kościoła nie zapomną.

Ze swojej strony władze potwierdziły, że praca proboszcza była „heroiczny”Dzięki temu kościół nieco gorzej przetrwał zbawienie.

Czytaj: