29 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Urządzenia, które przestaną działać 30 kwietnia

Urządzenia, które przestaną działać 30 kwietnia

Niezależnie od tego, czy chodzi o biznes, czy też towarzysko, miliony Meksykanów codziennie używają tej aplikacji do komunikowania się. A dzięki nowym aktualizacjom Meta, która jest właścicielem WhatsApp, Instagram i Snapchat, poprawiła sposób działania platform.

Ale z dobrem przychodzi złe, ponieważ te ulepszenia sprawiły, że przestał działać na różnych urządzeniach, a dzieje się tak, gdy WhatsApp otrzymuje aktualizacje i zmiany, które nie działają już w niektórych systemach operacyjnych. I tak się stanie, bo 30 kwietnia pojawią się telefony komórkowe, które nie będą mogły korzystać z tej aplikacji, bo będą niekompatybilne.

Powinieneś także przeczytać: Twoja skarbonka z 14 tysiącami pesos, krok po kroku z wyzwaniem 40 tygodni

Zmiany w statucie

Od czasu do czasu WhatsApp ogłasza aktualizacje i zmiany na platformie, a poniżej mamy listę urządzeń, dla których aplikacja nie będzie już dostępna.

  • Telefony komórkowe z Androidem Ice Cream Sandwich.
  • Urządzenia z systemem operacyjnym Android 4.1 lub starszym.
  • Urządzenia z systemem operacyjnym iOS 10 lub niższym.

Są to użytkownicy, którzy mają Androida Apple Pie, Banana Bread, Cupcake 1.5, Donut 1.6, Eclair 2.0, Froyo 2.2, Gingerbread 2.3, Honeycomb 3.0, Ice Cream Sandwich 4.0 i będą to urządzenia, które nie będą mogły korzystać z WhatsApp

Jeśli podejrzewasz, że Twoje urządzenie jest jednym z nich, możesz to sprawdzić wprowadzając konfigurację lub ustawienia i wchodząc w zakładkę z informacjami o systemie.

Chociaż jest to smutna wiadomość dla właścicieli urządzeń, których systemy operacyjne nie będą już obsługiwane, nowe aktualizacje są dla nas ważne, abyśmy mogli być lepiej połączeni.

Wszystkie te ulepszenia są ogłaszane od czasu do czasu, aby użytkownicy mieli okres dostosowawczy i mogli zmieniać swoje urządzenia, tak aby nie byli odizolowani od świata zewnętrznego z dnia na dzień. Teraz, gdy już wiesz, które systemy operacyjne nie będą używane, możesz podjąć własne środki ostrożności.

READ  Zielona kometa 2023: kiedy będzie najlepszy dzień, aby ją zobaczyć w Meksyku?

Aby uzyskać więcej informacji na ten temat i inne, odwiedź naszą sekcję Technika.