28 stycznia, 2022

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Uriel Antuna i rzutka, która nie spodoba się Chivasowi de Guadalajara

produkt Auriel Antoniusz Z chivas Nadal nadaje teksturę krojowi. W najbliższy wtorek, 4 stycznia od Niebieski krzyż Urzędnik „Brujo” przyjeżdża, mimo że już od tygodnia pracuje na rozkaz Juan Renoso W obiektach La Maquina pożegnaj się z rojiblanco z przeziębieniem „Właściwie zrobili to oficjalnie”, co wydawało się bardziej śmietnikiem niż życzeniem powodzenia.

+ Kuchenka piłkarska Chivas zmierza do ligi MX 2022

Tego dnia meksykański reprezentant również wypowiedział swoje pierwsze słowa jako niebiański gracz, pozostawiając kilka wiadomości, które ciężko przypadłyby fanowi Chivas. Jak powiedziała Antona, Nigdy nie czuł się zawinięty w pudełko Rogblanco, w przeciwieństwie do swojego nowego „domu”, Od pierwszego dnia czuł się kochany.

„Nigdy nie czułem się tak zajęty. Czasami trzeba było bardziej chronić gracza, a nie”, To była część słów pozostawionych przez Antunę w ekskluzywnym wywiadzie dla TUDN. „Nie ufali mi”, Pobieraj go dalej.

Według słów Extremea, nie był kochany w Chivas tak bardzo, jak się spodziewał. Jednak z Rojiblanco był bardzo cierpliwy w stosunku do piłkarza, który nie spełnił oczekiwań związanych z jego przybyciem – i jego ceną – i był również wiadomością o jego braku dyscypliny bardziej niż na boisku.

„Uczysz się na błędach i to mi się przydarzyło, a ja musiałem się nauczyć na własnej skórze i musisz naprawić te błędy, które cię jakoś przekreślają A przecież to nie jest to, czym żyjesz na co dzień. Potem nic się nie dzieje i niestety takie dziennikarstwo jest akceptowalne i akceptowalne, ale zawsze próbuje się odwrócić te postawy”, został osądzony, gdy zapytano go o jego melodie podczas pobytu w Chivas.

READ  Julio Cesar Chavez Jr. wdychał inhalator w walce z Xygara