20 czerwca, 2024

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

Uporządkuj filmy o Spider-Manie od najgorszego do najlepszego!

człowiek Pająk Jest jednym z najbardziej znanych superbohaterów na świecie i sztandarem marki podziwiać. Jego pojawienie się w kinie zrewolucjonizowało gatunek superbohaterów dzięki wpisom wyreżyserowanym przez Sama Raimiego z udziałem Tobey Maguire. Później dwie taśmy Marka Webba z Andrzej Garfield Jak Peter Parker. Obecnie pająk jest interpretowany w Marvel Cinematic Universe popularności Tom Holland.

Kolejny wpis w świecie Speedy nosi tytuł Nie ma miejsca na dommoże zawierać rewolucyjne Pająk i zbierz trzy pająki razem na ekranie. Jak to się stanie? ten Marvel Cinematic Universe Jest podzielony na wieloświat, w którym mogą żyć różne wersje tej samej postaci. Darmowy sposób na debiut Maguire i Garfielda w MCU. Na wstępie podzielimy filmy na kategorie człowiek Pająk Od najgorszego do najlepszego.

+ Ocenione filmy Spider-Mana od najgorszego do najlepszego

7. Niesamowity Spider-Man 2

Zaznacz drugi wpis Webba za pomocą Andrzej Garfield jako protagonista. główny czarny charakter Elektro, nieco niezdarny były inżynier elektryk, po wypadku zyskuje specjalne uprawnienia. Harry Osborne zamienia się w zielony krążek A w konfrontacji z tym złoczyńcą ginie dziewczyna Petera, Gwen Stacy. 52% na zgniłych pomidorach.

6. Spider-Man 3

Trzeci wpis z serii Sam Raimi. Jego najgorsza trylogia. Wejdź jako złoczyńcy Sandman, Venom i Harry Osborne jako Zielony Elf. Piotr w sile wieku człowiek Pająk Nawet zagraniczny sympatyk zatruć kontroluje to. Odkrywa również, że prawdziwy zabójca jego wuja jest na wolności. Zemsta, odkupienie i przebaczenie będą głównymi tematami filmu. 63% na Rotten Tomatoes.

5. Niesamowity Spider-Man

Mark Webb kieruje i Andrzej Garfield gwiazdy. Sekret śmierci mojego ojca Peter Parker A ich praca jako uczonych motywuje młodego człowieka do osiągnięcia czegoś, co zmieni go na zawsze. Zmodyfikowane ugryzienie pająka zmieni cię w człowiek Pająk! złoczyńca krokodyl. Zgniłe pomidory? 72%.

READ  Co stałoby się z ziemią, gdyby zniknął księżyc?

4. Spider-Man

Pierwszy film Sama Raimiego zrewolucjonizował gatunek superbohaterów dzięki prostej, ale skutecznej historii. Tobey Maguire Działając jako bohater, który musi zmierzyć się z ojcem swojego najlepszego przyjaciela, Norman Osborne (Willem Dafoe), Co to jest zielony krążek. Peter odkryje miłość, ale jego rola superbohatera zabierze go daleko od MJ Watsona, właściciela jego serca. 90% na zgniłe pomidory.

3. Spider-Man: Daleko od domu

Wejście drugiego bohatera do Marvel Cinematic Universe. Tom Holland gwiazdy. poznaj Piotra tajemnica, postaci, która pomaga mu walczyć z groźbą niebezpiecznych żywiołów, które sieją chaos w świecie. Ale nie wszystko jest takie, jak się wydaje i wkrótce Spidey będzie musiał stawić czoła wrogowi, któremu udało się go oszukać. MJ odkryje jej sekretną tożsamość! Zgniłe pomidory: 90%.

2. Spider-Man: Powrót do domu

Pierwszy film Spideya Marvel Cinematic Universe Pokaż związek między Iron Man y Peter. Tony Stark Pełni rolę mentora dla młodego bohatera, który mimo to okazuje mu nieposłuszeństwo w obliczu zagrożenia Orzeł, złoczyńca, który działa w ukryciu przed twoją uwagą Mściciele. Parker również będzie miał problemy z zarządzaniem swoim życiem osobistym w pracy człowiek Pająk. Na zgniłych pomidorach jest 92% zwartej konsystencji.

1. Spider-Man 2

Drugi film Sama Raimiego uważany jest za jedną z perełek gatunku. Tobey Maguire W kwiecie wieku jako Spidey i luksusowy złoczyńca: Doktor OctopusZnakomicie zinterpretowane Alfred Molina. Peter będzie również musiał zmierzyć się ze swoimi wątpliwościami i niepewnością jako superbohater. Czy uda mu się powstrzymać świat przed zagrożeniem dla całego Nowego Jorku? 93% na Rotten Tomatoes.