28 września, 2023

OCHRONA24

Polska Najnowsze wiadomości, zdjęcia, filmy i reportaże specjalne ochrony. Polska Blogi, komentarze i wiadomości archiwalne na …

uparty!  Lyon i Liga MX odzyskują tytuł Ligi Mistrzów Concacaf po porażce Pumy – Fox Sports

uparty! Lyon i Liga MX odzyskują tytuł Ligi Mistrzów Concacaf po porażce Pumy – Fox Sports

the Liga MX Międzynarodowy uśmiech odzyskał po Lyon wygra Ligę Mistrzów Scotiabank Concacafpokonując w dwumeczu 3:1 Los Angeles FCGrupa Major League Soccer (MLS) Któremu nie udało się powtórzyć tego, co zrobili Seattle Sounders w 2022 roku, ale ich próba nie powiodła się.

To było rok temu MLS Otrzymał swój pierwszy tytuł koncachampiony (w nowej formie) za opłatą kuguaryzespół, który odniósł spektakularne zwycięstwo 3: 0 w rewanżowym pojedynku w Meydan Seattle Sounderskończąc passę 16 kolejnych lat z meksykańskim klubem wygrywającym zawody Konfederacji.

Odkryć: Zapomnieć o Carlosie Vela! Wyeliminowali go w 63. minucie finału, a on spojrzał na DT

Co ciekawe, ostatnia drużyna Azteków przegrała finał Liga Mistrzów CONCACAF To było dokładnie to kuguaryKiedy upadli w 2005 vs Saprissa z Kostaryki. Pozytywna passa drużyn narodowych zaczęła się od America, Pachuca, Atlante, Monterrey, Cruz Azul, Chivas i Tigres weź adres.

Lyon zdobył swój pierwszy puchar

Z tym precedensem Lew Nie przyszedł spekulować na stadionie Bank of California w domu LAFCprzeżywając początkowy atak miejscowych, aby później zadać ostateczny cios bramką argentyńskiego napastnika Lucasa Di Ioriojedyne zobowiązanie, które przypieczętowało wynik na korzyść Esmeraldas.

Możesz czytać: dramat! Spezia i Hellas Verona wyłonią trzecią zestrzeloną drużynę we Włoszech po zremisowanym meczu

La Fiera uniknęła nieśmiałych prób Kalifornijczyków, by zapewnić sobie wynik, który dał im pierwszy międzynarodowy tytuł i który pozwoliłby im rzucić wyzwanie klubowe mistrzostwa świata 2023, a nowy format klubowe mistrzostwa świata Z 32 drużynami zagrasz w 2025 roku.

READ  Javier Aguirre zadebiutował jako trener Majorki