28 marca, 2024

Upadł z Puebla i dopełnił porażkę po wyeliminowaniu z Apertury 2022

Próba się skończyła kuguary Z historią przepowiedzianej śmierci. Dzieciaki z college’u miały niewielką nadzieję na przeżycie, ale Puebla Był odpowiedzialny za pogrzebanie go, wygrywając 2-1, wynik, który Andres Lelini A jego uczniowie żegnają się z tym, Otwarcie 2022.

Pokazanie optymistycznej twarzy nie wyszło przy okazji Auriazules, od godziny wcześniej tablica wyników była przeciwko nim. z nienaganną precyzją, Jordi Cortizo zrobić wibracje Stadion Cuauhtemoc I w ciągu zaledwie sześciu minut sprawił, że złudzenia drużyny gości rozwiały się.

A mieszkańcy stolicy niewiele zrobili ze swojej strony, przynajmniej nie w pierwszej połowie. Chaos i desperacja ogarnęły drużynę, czego dowodem był sposób, w jaki padła przeciw nim druga bramka: bramka własnego kapitana, Nicholas Freire który próbując odrzucić piłkę, strzelił samobójczą bramkę.

margines– Miał zamiar zrobić trzecią część wieczoru, ale świętowanie opadło, a nadmiar pewności siebie zaczął podkopywać rytm miejscowej drużyny, a z boku pojawiły się iskry. kuguary: zrzut ekranu z Juan Denino To przekroczyło przeciwną bramkę, dwie próby wcześniej Diogo de Oliveira Nawet ta okazja narodziła się wcześniej Jorge Ruvalcaba.

Żadna z powyższych możliwości nie zmaterializowała się, dopóki się nie pojawiła Edward Salvio. Osobowość argentyńskiego napastnika potwierdziła się, a ci z Pedregal odczuli ulgę. Mocnym strzałem „Toto” zmniejszył różnicę w 83. minucie, a minuty później był bliski wyrównania, ale piłka nie ustąpiła.

The studenci Skupili się na zamknięciu meczu, ale to nie wystarczyło i kolejny mecz ligowy zagrają jako drużyna, która została już wyeliminowana z turnieju i Puebla Zabezpiecz swój bilet do Załącznik.

Możesz być także zainteresowany: Rafa Nadal płacze, żegnając się ze swoim przyjacielem i rywalem Rogerem Federerem